Wpis z mikrobloga

Siemanko Mirki, kupiłem takie oto buty na Zalando i mam problem. Otóż po pierwszym noszeniu na warstwie ortalionowej pojawiły się dziwne odbarwienia. Jakby zabrudzenia, kolor jest w tych miejscach ciemnienszy, jakby but był tłusty.

Czy ktoś wie od czego to? Buty były bez wady fabrycznej bo sprawdzałem, a też nie zdążyłbym ich zabrudzić.

Czy to od braku impregnacji? Zaimpregnować nano protectorem?

Pzdr

#modameska #buty
Pobierz topsy-turvy - Siemanko Mirki, kupiłem takie oto buty na Zalando i mam problem. Otóż p...
źródło: comment_s3vwm6wpAsifvxaWrkf07oUzVhKyjuRD.jpg
  • 4
@topsy-turvy Zaraz się zlecą pajace co się #!$%@?ą, że kupiłeś Lacoste zamiast butów za 30zł w Deichmannie. Co do butów zawsze warto zaimpregnować preparatem pasującym do materiału. Zawsze możesz też spróbować się skontaktować z Zalando jeśli zniszczenia są mocno uciążliwe.
Bardzo smutne, że niektórych ludzi zajmuje kto kupił jakie buty i za ile, i silą się na niekorzystne porównania do innych marek premium. Ale to już nie moje zmartwienie.

Zalando zaproponowało natychmiastowy zwrot, z czego zkorzystałem. Dziękuję za odpowiedzi.
@topsy-turvy Bardzo smutne że według Pana nie wolno wyrażać swoich opini, zwłaszcza otwierając dyskusje na publicznym forum o danej tematyce. Pewnie jest Pan tym który wysyła maile do krytyków filmowych że jak się nie podoba to nie oglądaj.