Wpis z mikrobloga

@ksiak:

@nie_programista_20k nie jest dobry. Ocynk ma za zadanie odciąć dopływ tlenu by zapobiec korozji. To co znajduje się na elementach metalowych Mazdy tego nie robi, warstwa nie jest idealna, ma pory, mikroszczeliny przez co nie zabezpiecza i dlatego gdy kamień zrobi odprysk na lakierze to zazwyczaj momentalnie pojawia się tam ognisko rdzy.


No nie do końca, każda powłoka lakiernicza odcina dopływ tlenu. Jeśli warstwa cynku jest szczelna i ciągła, to
@Fawek: Weź to auto #!$%@? póki coś warte, samochody sprowadzane z usa to tragedia, nie wszystkie części z europejskich wersji pasują. I piszę tutaj o maździe z usa, bo miałem kiedyś taką, rdza to #!$%@? jak #!$%@?, jak masz już ogniska rdzy, to nie są w jednym miejscu, już są wszędzie! A dodatkowo jak z usa, to dochodzi że było mocniej lub bardziej rozwalone, u mnie np. pognite były podłużnice, w
samochody sprowadzane z usa to tragedia


@zdzislawelektryk: skąd ten motyw z USA, jeszcze raz - w PL najwyższą wersja też jest 2.5, tylko bez turbo. Nie każdy kupuje popowodziowe zza oceanu żeby przyoszczędzić
@Fawek: Wydaje Ci się tylko, to auto tylko fajnie wygląda. A blacha jak była gówniana tak jest, potem zobaczysz jak będziesz chciał wymienić przeguby to co się będzie działo z dostępnością części. Poczytaj fora z tematyką mazdy 6, już lepiej było kupić mondeo. Potem ciężko też będzie sprzedać taką mazde za normalne pieniądze. Długo ją masz w ogóle? Nie przeraża Cię to że już gnije?
@aurenos
@Fawek
Tak, mówię o automacie, robiłem tutaj :
Tomczak Marek. Naprawa automatycznych skrzyń biegów

DK60 11, 06-400
509 917 355 https://g.co/kgs/ZzNaqh

Chyba z 750pln za całość.

A co zrobić z tą radzą nie mam pojęcia. U mnie tez jest, jakoś z tym żyję.

Jeśli chcesz użytkować auto dłużej to polecam zainteresować się też głośnikami w drzwiach. Nie wiem czy to tylko problem z głośnikami bose i wersja mazdy przed liftem, ale
@zdzislawelektryk: ale ja wiem w jaki sposób ten samochód był uszkodzony w USA, mam zdjęcia, razem ze wszystkimi fakturami napraw itp itd. Samochód nie został wyłowiony z rzeki ani oceanu, nic z nim wielkiego się nie działo, nie rozumiem w czym jest problem?