Wpis z mikrobloga

@chleb123: O czym Ty oszołomie #!$%@?, usprawiedliwiasz pedofilie jakimiś gównianymi argumentami? Może opodatkujmy tą bandę zwyrodnialców i za te pieniądze zacznijmy zmieniać coś w naszym państwie.

Tok myślenia typowy dla katolickiego fanatyka, #!$%@? tam, że papaj John Pablo ukrywał pedofilie, #!$%@? z tego, że dane o przypadkach molestowania i pedofilii przedstawione w filmie to kropla w morzu, ważne że ROBIO COŚ DOBRZE I POMAGAJO. Nie wiem, co ma na celu twój
W Polsce Kościół katolicki jest największą po państwie instytucją pomocy potrzebującym ale o tym to już nie powiecie


@chleb123: Spokojnie, zapewniam cię że ludzie którzy już widzą bądź teraz dzięki ujawnianiu zgnilizny KK zaczynają dostrzegać konieczność radykalnego zredukowania wpływów KK w Polsce nie będą mieli problemu z tym żeby pieniądze które szły do Kościoła na cele humanitarne nadal na takie cele przeznaczać.

Powiem więcej - mam dla ciebie świetne wieści, ogromne
Hołotę? Wypowiadasz się o wszystkich księżach, choć sam wiesz że jesteś w błędzie. Może złe wspomnienia z dzieciństwa? Nie dostałeś zaproszenia ? Nie bronie tu kościoła, sam nie chodzę choć czasami się modlę i moja rodzina jest wierząca. Sam znam paru księży którzy są naprawdę super ludźmi i wnoszą dużo do życia codziennego, którego my nawet nie widzimy. Oczywiście ci, którzy dopuścili się do takich czynów powinni odpowiadać jak kazdy człowiek i
@rider3031 ale co, znasz to z doświadczenia? #!$%@?, mnie też ta instytucja #!$%@? jak na to patrze ba, księża z którymi zdążyło mi się pić wódkę tez na to tak patrzą więc nie można generalizować.
@zolwik89: Jak chleb Ci pleśnieje to wyrzucasz tylko te kromki, na których jest pleśń czy pozbywasz się całego bochenka?

Zajmuje się życiem, nie jestem na tyle egoistyczną jednostką, co Ty, żeby bagatelizować takie sprawy i mieć je w tyłku, bo nie dotyczą bezpośrednio mnie. Jesteś tylko 7 lat starszy więc skończ #!$%@?ć i pisać do mnie w taki sposób jakbym był od ciebie głupszy, bo "Hurr Durr dwudziestolatek". Standardowa próba sprowokowania