Wpis z mikrobloga

@Wjorgus nawet cię nie zawołałem ale się udzielasz więc skrupulatnie odswierzasz wpis więc czytaj.

Napisales dużo pustych słów nic nie wnosząc, same wypociny, i cisniesz po mnie. Po co? Widać słuchałeś dobrze na j. Polskim i znasz wiele fraz. Gratuluję.

Słuchał tłuku. Napisałem swój punkt widzenia, nie można całego kościoła wyrzucić bo wielu ludzi tym żyje i pokłada nadzieję. Gdzie napisałem żeby to bagatelizować? Jestem za tym, żeby tych ludzi ukarać i
@zolwik89

Równie dobrze możesz powiedzieć że jeden człowiek ukradł, zamknijmy wszystkich.

No chyba #!$%@? nie bardzo xD główny problem nie polega na tym, że w grupie iluś tysięcy księży znajdzie się kilkuset pedofilii. Problem polega na systemowym ukrywaniu tego przez hierarchów (czyli przywódców, a nie zwykłych pionków), na bezkarności sprawców i na odwracaniu kota ogonem przez księży. Ps. Gorączkujesz się w tym wpisie, sięgasz po niskie chwyty retoryczne i jeszcze wydajesz @
Mam nadzieję, że nadejdzie jeszcze za mojego życia taki moment w którym ludzie złapią za widły i wypędzą tą pedofilską hołotę z naszego kraju.


@Wjorgus: a ja mam nadzieję, że pedofile trafią tam gdzie ich miejsce, do więzienia po uczciwym procesie.
@Wjorgus: "gdyby ludzie zamiast dawać im datki na tace zaczęliby interesować się i pomagać takim instytucjom o ile więcej takich miejsc by powstało?"

dlaczego dajesz sobie prawo żeby decydował co inni ludzie maja robić ze swoimi pieniędzmi? To ich kasa ich wybór, zostaw ich finanse w ich rekach, a zajmij się sobą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wjorgus:

Jak chleb Ci pleśnieje to wyrzucasz tylko te kromki, na których jest pleśń czy pozbywasz się całego bochenka?


O #!$%@? xD to jak z kluczem i zamkiem kiedy mówimy o rozwiązłości kobiet i mężczyzn, kolejny szczyt gownoargumentu przekroczony
@chleb123: @Wjorgus: Kościół Katolicki jest instytucją która nam bardzo pomogła w trakcie II WŚ i za komuny (dosłownie 30-40 lat temu). Dodatkowo księża pełnią misje duszpasterską, która wydaje się być niezwykle ważna i nie do zastąpienia przez państwo. Nie sądzę że powinniśmy się pozbawiać takiej instytucji na własne życzenie.
2.5 miliona wyświetleń pękło :)

@onet12: Dlatego napisałem GDYBY, czysto teoretycznie.

@kiwi007: Ty nie sądzisz, że powinniśmy się pozbawiać takiej instytucji, ja uważam, że powinniśmy. I co w związku z tym, że pomagał nam 30-40lat temu? Mówimy o 21 wieku.

@TheSjz3: Gdyby to były pojedyncze przypadki molestowania i zwierzchnicy kościoła by o tym nie wiedzieli, a jednak okazuję się, że nasz święty pomagał, ale nie tym co trzeba :)
Mam nadzieję, że nadejdzie jeszcze za mojego życia taki moment w którym ludzie złapią za widły i wypędzą tą pedofilską hołotę z naszego kraju.


@Wjorgus: Widzę że samosąd ci się marzy, typowa komuna.
@KakaowyTaboret: Jeżeli w twojej interpretacji pedofilska hołota to wszyscy duchowni to tak.

@anymous_ : Przestań wciskać mi swoją własną upośledzoną interpretacje tego, co napisałem.
Za cienki jesteś synek, żeby sprowokować mnie takim gównem, może ludzie twojego pokroju dali by się na to nabrać, nie ze mną te numery koleżko.