Wpis z mikrobloga

Jestem kobietą której zniszczyliście życie. Chcę tylko wiedzieć dlaczego. Któryś odważny mi odpowie, czy odważni to jesteście tylko wtedy jak czujecie się anonimowi i wspierani przez grupę? A może ktoś mi podeśle któryś z zajebiście zabawnych filmików na mój temat?
  • 287
  • Odpowiedz
@kubekzkotem1: Przychodzisz na wykop, narzekając że ktoś ci zniszczył życie itd, nie wyjaśniając o co dokładnie chodzi, ogarnij się i wytłumacz albo idź do psychiatry, bo piszesz jakieś farmazony narazie. Jak masz jakiś problem to może nie zaczynaj od dupy strony tylko mów o co chodzi albo nie było tematu. Jak idziesz do sklepu to też mówisz że chcesz coś kupić i narzekasz bo kasjer nie wie co podać? Wyjaśnij problem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@kubekzkotem1: myślę że to jest tak:

Jakiś wykopek zrobił ta baitową nitkę po to byście się po głowach drapali o #!$%@? może chodzić i wrzucali prawdopodobne imby, których do teraz zebraliscie sporo, ergo przyznawali się że zniszczyliście komuś życie. Tylko spodziewać się drugiej nitki mowiacej:

SIEEEEEEEMANKO! W DZISIEJSZYM ODCINKU POKAZE WAM E K S P E R Y M E N T S P O Ł E C Z N Y
  • Odpowiedz