Wpis z mikrobloga

Jestem kobietą której zniszczyliście życie. Chcę tylko wiedzieć dlaczego. Któryś odważny mi odpowie, czy odważni to jesteście tylko wtedy jak czujecie się anonimowi i wspierani przez grupę? A może ktoś mi podeśle któryś z zajebiście zabawnych filmików na mój temat?
  • 287
  • Odpowiedz
Większość z was naprawdę nie wie o co chodzi. Całe szczęście. Ci co wiedzą, siedzą cicho, tak bezpieczniej, nie.... A miałam nadzieję że będą chcieli mnie zmiażdżyć.... taka niepowtarzalna okazja
Obrzucanie mnie wyzwiskami mam w dupie, więc się nie wysilajcie.
  • Odpowiedz
@kubekzkotem1:
Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A więc przechodząc do jadłospisu za
  • Odpowiedz
@kubekzkotem1 Ale #!$%@? bez ładu i składu. Powiedz, jaka afera, to najprawdopodobniej znowu zostanie Ci uświadomienie, że jesteś dzbanem. Zresztą co, zniszczono Ci życie w jakimś stopniu i z nudów chcesz tego poraz drugi?
#!$%@?, ale głupia ta zarzutka. XD
  • Odpowiedz
Szukam jakiegoś prostego dania bardzo bym prosił o jakieś sugestie dziękuję


@IgciuGD: najprostszy jest hot-dog. Prosta parówka i prosta bułka. Jak nie spieprzysz smarowania keczupem to też mozna to zrobić prosto. Pozdrawiam.

  • Odpowiedz