Wpis z mikrobloga

Wpis o ukrywaniu pedofilii w szkołach.

"Słowo daję, chciałem już dać na jakiś czas spokój nieszczęsnemu środowisku nauczycieli (z których wielu to wspaniali, szlachetni, odpowiedzialni i mądrzy ludzie), i przeskoczyć do kolejnego tematu, ale jeden z użytkowników wyraził wątpliwość czy przypadków molestowania dzieci przez nauczycieli w Polsce było dużo więcej niż tych 14, które wypisałem w poprzednim tekście. Cóż, kto czytał tamten tekst ten wie, że był i tak bardzo długi, a ja chciałem pominąć same przypadki pedofilii w szkole (właśnie dlatego że jest ich od groma) i skupić się tylko na tych przypadkach, w których dochodziło do tuszowania jej.

No ale skoro ktoś myśli, że w tamtym wpisie praktycznie wyczerpałem temat molestowania uczniów przez nauczycieli, to proszę bardzo - dziś już bez zbędnych wstępów i epilogów, podaję ponad dwadzieścia kolejnych przykładów. Potraktujcie to jako aneks do tamtego tekstu. ;) Jak komuś nadal mało, bez trudu znajdę kolejne przykłady.

Niezłą ,,mapkę pedofilii w szkołach" mogłyby z tego zrobić media.

Tylko jakoś, kurczę, nikt się nie kwapi. Wszyscy zajęci TYLKO Kościołem.

Może ja się nie znam, może dziecko molestowane przez nauczyciela to mniejszy problem niż dziecko molestowane przez księdza. Może mniej cierpi.

A najbardziej zaangażowani w przenoszenie całej uwagi z pedofilii w szkołach na pedofilię w Kościele są antyklerykałowie, którzy nie wysyłają dzieci do Kościoła, a wysyłają do szkoły. Ot, taki paradoksik.

---

Gimnazjum w Szczecinie. Prokuratura postawiła zarzuty nauczycielowi fizyki, w związku z molestowaniem uczennicy. Ofiar tego miłośnika nastolatek może być więcej, trwa śledztwo

---

Gimnazjum w Skrobowie. Dyrektor szkoły (!) zaproponował 14-letniej uczennicy, że ją podwiezie. Skręcił do lasu, zaczął ją molestować i próbował zgwałcić. Dostał wyrok... w zawieszeniu. W tym przypadku trudno dopisać to do przypadków tuszowania pedofilii przez dyrekcję, bo... to dyrekcja okazała się pedofilem.

---

Podstawówka w Krasnopolu. Uczennica wybiegła z klasy i zamknęła się w toalecie, bo nauczyciel - ja twierdzą świadkowie całej sceny - wkładał jej ręce pod koszulkę, i to przy wszystkim. Już wcześniej rodzice zgłaszali podobne zarzuty pod jego adresem. Reakcja dyrekcji? Odsunięcie nauczyciela od... NIEKTÓRYCH zajęć.

Żeby ci to plastycznie przedstawić - wyobraź sobie, że zgłaszasz proboszczowi, że ksiądz wkładał ręce pod koszulkę twojemu dziecku, a on odsuwa go od prowadzenia nabożeństwa majowego dla dzieci.

---

Maszewo. Nauczyciel fizyki usłyszał zarzuty w związku z molestowaniem 13-letniej uczennicy. Głos Szczeciński podaje nieoficjalnie, że uczennica próbowała popełnić samobójstwo i znalazła się pod opieką psychologa.

---

Wyrzysk. Nauczyciel został skazany na 3 lata więzienia za seks z 14-letnią uczennicą.

---

Bolesławiec. 59-letni nauczyciel informatyki napastował seksualnie niepełnoletnią licealistkę.

---

Białystok. Nauczyciel skazany na 10 lat za GWAŁCENIE dwóch swoich uczennic, w tym 12-letniej. W dodatku szantażował ją, nękał i zmuszał do seksu oralnego.

---

Szczecinek. Na komputerze nauczyciela znaleziono nagie zdjęcia dwóch jego uczennic, był podejrzany o molestowanie ich. Zmarł w szpitalu w trakcie śledztwa.

---

Sosnówka. Nauczyciel zostaje skazany za molestowanie gimnazjalistki.

---

Legnica. Nauczyciel w czasie lekcji dwukrotnie złapał uczennicę za biust. Sąd uznał go winnym, ale mężczyzna... dalej pracuje w szkole, tyle że innej. Ot, kara. Widocznie raz za cyca to nie grzech. Oj tam, oj tam.

---

Biała Podlaska, nauczyciel namawiał uczennicę na udział w nagiej sesji zdjęciowej. Tłumaczył potem, że nie wiedział, iż jest niepełnoletnia.

---

Ostrołęka. Nauczyciel anonimowo wysyłał uczniowi liceum smsy, że ma ,,ładnego siusiaka", i próbował się z nim umówić. Chłopiec od razu podejrzewał nauczyciela, który dziwnie na niego patrzył, a jego podejrzenia potwierdzili eksperci, ustalając, że to z telefonu nauczyciela wysyłano te treści.

---

Szkoła pod Kaliszem. 36-letnia nauczycielka uprawiała seks z... 14-letnim chłopcem. Urodziła jego dziecko.

---

Legionowo. W 2011 roku Wilga H. otrzymałą tytuł ,,Wychowawcy Roku", w 2014 usłyszała zarzuty o gwałt na uczennicy. Śledztwo umorzyło jej samobójstwo.

---

Fakt: ,,Marcin W. pracował jako nauczyciel w jednej ze szkół pod Oławą na Dolnym Śląsku. To właśnie tam zabawiał się z dziećmi. Pod pretekstem prowadzenia badań psychologicznych, zwyrodnialec pojedyńczo wywoływał dzieci z lekcji, po czym zamykał się z nimi w świetlicy i dawał do wypełnienia testy. Po teście kazał się dziecku rozebrać i przeprowadzał na nim „badania”. Rok temu sąd w Oławie wydał w tej sprawie wyrok i skazał Marcina W. na dwa lata w zawieszeniu na 5 lat oraz dożywotni zakaz wykonywania zawodu nauczyciela i obowiązkową terapię seksualną. Ponieważ w wyroku nie podano jego pełnego nazwiska, a sprawy nie nagłośniono, mężczyzna mógł spokojnie przenieść się do swojego rodzinnego Brzegu - wynika z informacji Nowej Trybuny Opolskiej.

Wyrok skazujący nie zraził Marcina W do kontaktów z dziećmi. W rodzinnym Brzegu założył centrum edukacyjno-terapeutyczne. W położonej przy ulicy Wolności świetlicy pedofil oferuje szeroki wybór zajęć dla dzieci - w tym kolonie - letnie i zimowe. Oferta wygląda profesjonalnie, a nawet imponująco. A na profilu firmy na znanym portalu społecznościowym Marcin W. dumnie pozuje do zdjęć w otoczeniu dzieci. – „Czy rodzice dzieci wiedzą o tym, że był pan skazany?” – zapytał pedofila reporter Nowej Trybuny Opolskiej. „Nie muszą wiedzieć” – odpowiedział Marcin W, który wśród osób niedotkniętych jego zwyrodnialstwem cieszył się opinią miłego i sympatycznego człowieka. Jego świetlica na swojej stronie cytuje Janusza Korczaka: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

---

Józefosław pod Warszawą. 55-letni nauczyciel został skazany na 6 lat za wielokrotne molestowanie 14-letniego ucznia.

---

Powiat rawicki. Nauczycielka udzielała korepetycji 11-letniej dziewczynce, a ze przy okazji machnęła jej kilka rozbieranych fotek, to przecież ,,komu to przeszkadzało".

---

Słupsk. Pani psorka od polaka upijała i gwałciła 13-letnią uczennicę kilkadziesiąt razy.

---

Gimnazjum w Brzoziu. 5 uczennic oskarżyło nauczyciela o molestowanie.

---

Molestowanie dzieci przez dyrektora szkoły w Trzebczyku. Express Bydgoski: ,,Gmina miała sygnały o dziwnych zachowaniach seksualnych Piotra Sz., ale nic z tym nie zrobiła. 52-letni Piotr Sz., dyrektor Szkoły Podstawowej w Trzebczyku, został oskarżony przez Prokuraturę o molestowanie nieletniego. Akt oskarżenia powstał na podstawie zeznań pełnoletniego już dziś mężczyzny, który do pana dyrektora przychodził na korepetycje w jego mieszkaniu w Unisławiu. Ofiara pochodzi z ogólnie szanowanej w środowisku inteligenckiej rodziny. Piotr Sz. był jej przyjacielem. Po latach dopiero mężczyzna odważył się opowiedzieć, co spotykało go w latach 1998-2001. Nauczyciel nie przyznawał się do winy, ale po uzyskaniu opinii psychologa sądowego, śledczy zdecydowali się skierować przeciwko niemu akt oskarżenia.

- A ja już wiosną 2012 roku alarmowałem, że z dyrektorem jest coś nie tak. Wiedziałem to od mojego syna, ucznia szkoły w Trzebczyku - mówi pan Ryszard, rolnik z tej okolicy. - Chłopcy opowiadali, jak z niektórymi zamykał się w klasie; że dobierał się do rozporków. Może jestem niewykształconym, prostym człowiekiem, ale świadomość tego, czym jest molestowanie, posiadam. Ja z synem byłem na przesłuchaniu. Syn pokazywał w Internecie, co opowiadają o zachowaniach Piotra Sz. jego koledzy. Ale skończyło się na niczym - relacjonuje pan Ryszard. Dopiero zeznania dorosłego już mężczyzny doprowadziły do oskarżenia dyrektora szkoły. Jak ustalił „Express”, istnieje jeszcze przynajmniej jedno nagranie, na którym o molestowaniu przez Sz. opowiada inny mężczyzna."

---

Kilka tygodni temu nauczyciel pisał do uczennicy w Sycowie: ,,Wybacz moje szaleństwo zachwytu. Twe piersi przylegają ściśle do koszulki. Ale szaleństwo, niech je dotknę, a poczujesz mą gorącą dłoń. Dotknij je w moim imieniu. Nie uciekaj, chcę chwycić twe włosy i pogłaskać. A potem uchwycić za pośladki i unieść w górę. Twój biustonosz opada na podłogę i ukazują się delikatne dwa piękne stworzenia żyjące i poruszające się w rytm oddechu. Będę kończyć, bo mam szatańskie myśli".

---

Tygodnik Zamojski: ,,Były nauczyciel miał molestować seksualnie dzieci. Grozi mu do 12 lat wiezienia. Jakich odrażających czynności dopuścił się względem trzech dziewczynek i chłopca, nie dowiemy się. Sprawa odbędzie się z wyłączoną jawnością. Za jedną ze szkół w gminie Tereszpol jest lasek, a w nim mały betonowy basen. Właśnie tam 18 sierpnia ub.r. wybrały się dwie nastolatki. W pewnym momencie zauważyły, że 11-letnia Kasia stoi na brzegu basenu i podnosi bluzkę. Spodenki miała spuszczone do kostek. Obok niej był mężczyzna – miał opuszczone spodnie i właśnie brał się za rozpinanie koszuli. Gdy zobaczył niepożądanych gości, zrobił wielkie oczy i krzyknął: „Ej!”. Wystraszone nastolatki pobiegły do domu Kasi, który znajduje się jakieś 200 m dalej. Opowiedziały mamie dziewczynki o wszystkim, ta zaalarmowała zięcia i szwagra. Rodzina pojechała do lasku. Zboczeniec próbował uciekać rowerem, ale złapali go."

---

Chmielno. Nauczyciel usłyszał zarzuty w związku z wykorzystywaniem seksualnym uczennic poniżej 15 roku życia.

---

Na razie tyle. A jest tego, niestety, znacznie więcej".

Źródło wpisu.

#pedofilia #szkola #szkolnictwo #katolicyzm #kosciol #religia #ksiadz #bekazlewactwa #polska #tylkoniemownikomu
  • 13
@Tomm16: Rzeczywiście, łomot nauczyciele przeszli ostatnio niewąski i warto by odpuścić.

Generalnie rodzice powinni zdawać sobie sprawę, że pedofilia nie jest cecha jakiegoś konkretnego środowiska. Odwrotnie, ktoś o skłonnościach pedofilskich będzie dążył do pracy z dziećmi, dowolnej. To może być zarówno chór dziecięcy, balet, szkoła, harcerstwo, kurs pływacki czy dowolna inna aktywność zawodowa, która umożliwi pedofilowi częsty i nienadzorowany przez innych dorosłych kontakt z dziećmi.

I jak przy każdej formie krzywdzenia
https://gazetapowiatowa.pl/wiadomosci/powiat-legionowski/nauczycielka-zatrzymana-gwalt-posiadanie-narkotykow/

pewnie masz racje ale wystarczy poczytac komentarze zeby troche inaczej na to spojrzec

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/nauczycielka-wilga-h-podejrzana-o-gwalt-na-uczennicy-nie-zyje/qzf8lw4#slajd-1 mam nadzieje ze rzeczywiscie sama sie zabila a nie wyhustala na tygrysie

jakbys nie wiedzial to wszedzie na swiecie w wiezieniach gina ludzie i potem gazeta tylko pisze ze ktos nie zyje ale w jaki sposob osadzony zdobyl ostry noz to juz nie wiadomo

pusta cela a baba sobie gardlo poderznela
a.....m - https://gazetapowiatowa.pl/wiadomosci/powiat-legionowski/nauczycielka-zatrz...

źródło: comment_FtX1pSneGLHg4FQ7pi1xFWCseH2aV0XC.jpg

Pobierz
tak to jest im glebiej sie kopie tym straszniej

Śledczy mają coraz więcej informacji o przestępstwach, których dopuściła się polonistka. - Do zgwałcenia uczennicy dochodziło wielokrotnie - mówi Ireneusz Ważny, szef Prokuratury Rejonowej w Legionowie (woj. mazowieckie). Dodaje, że śledczy sprawdzają też kontakty Wilgi H. z innymi uczennicami. Nie potwierdza jednak, że w domu nauczycielki znaleziono wibratory i różne gadżety erotyczne, które mogły posłużyć do przestępstwa. Nauczycielka została aresztowana na trzy miesiące.
a.....m - tak to jest im glebiej sie kopie tym straszniej
Śledczy mają coraz więcej i...

źródło: comment_qOW8yi1nwTyhq8SoWZInWOzExyJygOeK.jpg

Pobierz