Wpis z mikrobloga

#pytanie #samochody #polskiedrogi #polskiepato #audi #motoryzacja

Czemu jak zawsze samochód z 4 zerami na masce pojawi mi się w lusterku to wiem, że:
1. Podjedzie mi pod dupę
2. Wyprzedzi w najbardziej #!$%@? miejscu
3. Wyprzedzi bez używania kierunkowzkazów

Czemu drodzy audiowicze tak jeździcie? jeżeli widzę ałdi na drodze to wiem, że za chwilę coś się bedzie #!$%@?ć? oczywiście zdaje sobie sprawę, że nie 100% kierowców tak robi, ale podchodzi pod 50%
  • 69
@dzidek_nowak: widzę, że nadal masz problem z czytaniem i z poziomem #!$%@? ;].
napisałem gdzieś, że mam ból dupy? nie, po prostu miałem bekę, że ktoś w samochód o wartości 25000-30000 ładuje 7000 zł za sam rozrząd. #!$%@? mam czy zezłomuje czy zrobi sobie rozrząd i będzie spac w tym audi. Samochód ma Ci służyć a nie pochłaniać wór pieniędzy (zwłaszcza, że to tylko audi i zwykłe tdi).

Powiedz dupa piecze,
po prostu miałem bekę, że ktoś w samochód o wartości 25000-30000 ładuje 7000 zł za sam rozrząd

@michok1984: gościu ale jesteś ograniczony xD Te A6 w salonie kosztowało pewnie coś w okolicach 400 000zł, należy zrozumieć, że serwisowanie auta z wiekiem magicznie nie tanieje i duży silnik diesla z turbo nawet jak auto będzie kosztować 3999zł nadal będzie generował koszty utrzymania na wysokim poziomie. O wyższości budżetowego Fiata już nawet nie