Wpis z mikrobloga

#jezykiobce #norweski #norwegia
#naukajezykow
Hej, tak patrzę na sieci na gramatykę języka norweskiego i chcąc się uczyć tego języka, można sobie odpuścić jakiś dedykowany, papierowy podręcznik do gramatyki(wydaje się łatwa).
Chciałem kupić co na zdjęciu wydawnictwa Edgard, może jednak wystarczy mi internet i robione z niego notatki, to nie francuski, ktoś ma doświadczenia i poradzi? Niby książka nie jest droga, ale nie lubię marnować pieniędzy.
Dzięki
RabarbarDwurolexowy - #jezykiobce #norweski #norwegia
#naukajezykow
Hej, tak patrzę...

źródło: comment_dfL704djMuGLsWRm1FVVJxa1soiAhirY.jpg

Pobierz
  • 5
@RabarbarDwurolexowy: nauczyłem się norweskiego w 3 miesiące na B2 na intensywnym kursie. Nie korzystaliśmy z takich podręczników tylko z norwesko - norweskiej książki której nazwy sobie totalnie nie przypomnę. Byle jaka książka z gramatyką do norweskiego będzie spoczko bo to banalny język. 3 czasy i do przodu. Więcej w mowie potocznej się praktycznie nie używa. Powodzonka bo fajnie się gada po norwesku
@szczupak_ziemny: Kurs robiłem w Rabce zdrój, był to kurs dla pielęgniarek które wyjeżdżają za granicę, ja się załapałem z przypadku jako farmaceuta.

@koniarz: mam zdane egzamin państwowy norskprøve z wynikiem B2 na wszystko, mam na to papiery. Nauki dziennie było 8h, weekendy wolne, z tego co pamiętam to było jakieś 500h łącznie. Poprzedzone kursem internetowym chyba z 60h podstaw takich do A1-A2.

@aquagen: no właśnie Pa vei to nie