Wpis z mikrobloga

Jakiego epapierosa możecie polecić osobie dla której nie ma znaczenia ilość chmury, smak też w sumie nie musi być wybitnie oddany (używam głównie miętowych liquidów) i który ma kształt "długopisu". Aktualnie używam Ego Aio bo mój poprzedni antyk się rozpadł ale nie jestem nim zachwycony, grzałki się szybko przepalają i bateria też już siada. Popatrzyłem trochę po ofertach i chyba iJust21700 miałby sens pod względem baterii. Ważne jest też to, żeby grzałki były powszechnie dostępne.
#epapierosy #epapieros #ijust
  • 14
@k3lt: Teoretycznie jest gwarancja 6 miesięcy na niego więc w najgorszym wypadku co 6 miesięcy musiałbym wydać 130zł. Epapierosa zawsze noszę w kieszeni a miejsce już tam mam ograniczone przez telefon, portfel i klucze więc zależy mi na tym, żeby był jak najbardziej kompaktowy i dlatego z rezerwą patrzę na te boxy. Jeszcze kojarzę drugą opcję w takim kształcie - Smok brit one mega. Wiesz coś więcej o nim?
@k3lt: Nie widziałem nigdy go jeszcze w rzeczywistości tylko na obrazkach więc ciężko mi określić ich realną objętość. Męczyłem póki co tylko dwa epapierosy, jednym był antyczny już vision spinner z genitankiem a drugi to właśnie ego aio. Szukam czegoś niewiele większego z bardziej pojemną baterią. Jak żyć :(
@k3lt padały w ijust S w następnych wersjach jest to poprawione i gwarancję zdarzają się rzadko

@r0xize na topie teraz są pody, są małe poręczne z dobrym smakiem, chmurę mają dość mała ale jest. Z grzałkami nie ma problemu, polecam smok nord
@syjan1212: Za mało wspomniałem w pierwszym poście o moim problemie z baterią. Teraz po powrocie z pracy muszę od razu podłączać mojego epapierosa bo już czuję, że ledwo ciągnie a baterię ma 1500 a z tego co widzę to Nord ma 1100 mAh. Wnioskuję, że albo muszę pójść w stronę albo epapieros z większym gabarytem albo kupić dwa razy Norda.
@k3lt: Rzeczywiście o wiele mniejszy niż myślałem, nie mam znajomych którzy wapują i nigdy się nie orientowałem w tym a jak widziałem na ulicy to większość osób które miały takie boxy to zwykle były ogromne. Dzięki wielkie wszystkim i chyba pójdę w stronę tego Pico.