Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci

Oferta typu "Powiedz mi że wygląda na to, że mamy szczyt bańki bez mówienia mi tego wprost" XD

https://www.otodom.pl/pl/oferta/mieszkanie-gorny-mokotow-72-m2-ID4plfN

Myślę że Pan Waldemar sprzedający coś co wygląda jak opuszczona przez lokatorów melina za takie kwoty BO MU KTOŚ PEDZIOŁ ŻE NIERUHY WARTE TERAS SOM NIESKOŃCZONOŚĆ stanowi kolejny znak ekstremalnego przegrzania zmierzającego w stronę przepaści xD
Khaine - #nieruchomosci 

Oferta typu "Powiedz mi że wygląda na to, że mamy szczyt ba...

źródło: okazja

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • 384
@Khaine: Mnie bardziej śmieszy, że pan Waldemar ma prawdopodobnie jedyną, niepowtarzalną w życiu okazję aby taki paździerz opchnąć za np. 600 koła, no ale by go OKRADLI więc oferta jest za 1,6 mln XD
  • Odpowiedz
  • 31
OKRADLI


@mickpl: NO ZNAJOMY PEDZIOŁ ŻE TERAZ TO TAKIE MIESZKANIE TO I 30 TYSINCÓW Z METRA CHODZI A NAWET NIE WYKOŃCZONE A TUTAJ ELEGANCKO JUŻ MOŻNA SIĘ WPROWADZAĆ PRAKTYCZNIE, NAWET PARKIET GDZIENIEGDZIE JEST
  • Odpowiedz
  • 64
@thorgoth: No bardzo mnie ciekawi stan reszty budynku xD Na pewno w jakiejś starej zaszczanej kamienicy, to bez kozery powiem dziesieńć miljonuw.
  • Odpowiedz
nie będzie choćby nie wiem jak czarować

@dzem_z_rzodkiewki: jak jest miejsce parkingowe to 2,5 z palcem w dupie.

No bardzo mnie ciekawi stan reszty budynku xD

@Khaine no przecież napisał że po wymianie hydrauliki i elewacji. Apartament vintage dla insta-zjebów.
  • Odpowiedz
  • 19
no przecież napisał że po wymianie hydrauliki i elewacji. Apartament vintage dla insta-zjebów.


@thorgoth: Tak, tacy zwykle mają po 100 milionów na #!$%@? ze świnki skarbonki i kupują za gotówkę XDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@thorgoth: ta 2,5 banki bez windy i z ogrzewaniem wody piecykiem gazowym. lokalizacja lokalizacja ale standard budynku tez sie liczy. ktos kto dysponuje takimi pieniedzmi nie bedzie mialo ochoty chodzic po zarzyganej klatce schodowej i sluchac awantur na sasiednich melinach
  • Odpowiedz
@Khaine: ładnie kogoś tam #!$%@?ło, albo trolluje. IMO zajebista okazja jak ktoś jest ultra bogatym hipsterem i chce się poczuć jak bezrobotny luj z kamienicy z lat 90, bo taki klimat przebija z tych zdjęć: żonobijka, wódeczka, popielnica z papajem i kabarety na TVP2. XDDDDD
  • Odpowiedz
Tak, tacy zwykle mają po 100 milionów na #!$%@? ze świnki skarbonki i kupują za gotówkę XDDDDDDDDDDDD


@Khaine: ty chyba nie wiesz jaką kasą dysponuje topka polskich influ.
Ostatnio dowiedziałem się o istnieniu jakiejś laski która nagrywa 10-sekundowe tiktoki dla ameb, za roczy dochód kupiła sobie 2 lofty na złotej 44 bo nie miała pomysłu co z kasą zrobić.

Dla takich ludzi kupienie takiego mieszkania to jak pierdnąć. Jedyny problem jest
  • Odpowiedz
@thorgoth i kapitan F operdoli wszystko na biało "jedynką", rzuci kilka dywaników co by braków w pakiecie nie było widać, do tego kilka mebelków z IKEA i będzie wszystko "na gotowo" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Khaine: widziałem trzy lata temu mieszkanie w takim stanie za równo milion, ale:
a) miało chyba 90m
b) jeden z lepszych adresów w Warszawie (Dom Bez Kantów).
Nawet przez sekundę rozważałem, ale nie byłoby mnie stać na remont xD
  • Odpowiedz
@Khaine

Bez pośredników


Kilka lat temu jak szukałem mieszkania to oferty bez pośredników to były ciężko odklejone od bazy ceny. A wydawało mi się na początku że powinno być taniej, przynajmniej o część prowizji. Ale nie - bez pośredników sprzedają głównie pazerne janusze.
Widzę że wiele się nie zmieniło, no chyba że na gorsze.
  • Odpowiedz
@Khaine: Waldek trochę przeszarżował z ceną, w tym przedziale to chodzi prawdziwe premium typu obniżony parter ( ͡° ͜ʖ ͡°) z ekspozycją północną...
  • Odpowiedz