Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci

Oferta typu "Powiedz mi że wygląda na to, że mamy szczyt bańki bez mówienia mi tego wprost" XD

https://www.otodom.pl/pl/oferta/mieszkanie-gorny-mokotow-72-m2-ID4plfN

Myślę że Pan Waldemar sprzedający coś co wygląda jak opuszczona przez lokatorów melina za takie kwoty BO MU KTOŚ PEDZIOŁ ŻE NIERUHY WARTE TERAS SOM NIESKOŃCZONOŚĆ stanowi kolejny znak ekstremalnego przegrzania zmierzającego w stronę przepaści xD
Khaine - #nieruchomosci 

Oferta typu "Powiedz mi że wygląda na to, że mamy szczyt ba...

źródło: okazja

Pobierz
  • 77
Tak, tacy zwykle mają po 100 milionów na #!$%@? ze świnki skarbonki i kupują za gotówkę XDDDDDDDDDDDD


@Khaine: ty chyba nie wiesz jaką kasą dysponuje topka polskich influ.
Ostatnio dowiedziałem się o istnieniu jakiejś laski która nagrywa 10-sekundowe tiktoki dla ameb, za roczy dochód kupiła sobie 2 lofty na złotej 44 bo nie miała pomysłu co z kasą zrobić.

Dla takich ludzi kupienie takiego mieszkania to jak pierdnąć. Jedyny problem jest
@Khaine

Bez pośredników


Kilka lat temu jak szukałem mieszkania to oferty bez pośredników to były ciężko odklejone od bazy ceny. A wydawało mi się na początku że powinno być taniej, przynajmniej o część prowizji. Ale nie - bez pośredników sprzedają głównie pazerne janusze.
Widzę że wiele się nie zmieniło, no chyba że na gorsze.
@Khaine: Waldek trochę przeszarżował z ceną, w tym przedziale to chodzi prawdziwe premium typu obniżony parter ( ͡° ͜ʖ ͡°) z ekspozycją północną...