Wpis z mikrobloga

@Spajkodron3000: Bardzo ładnie wyjaśnione, madki niepełnosprawnych mają często na bani.
Ostatnio na fb widziałam gównoburze na temat masturbującego się publicznie gościa i oczywiście baby broniące go że jest chory twierdziły że ludzie krytykujący go to zwierzęta.........skąd mam to #!$%@? wiedzieć, jak ktoś sie zachowuje jak debil to niech chodzi z opiekunem (°°
  • Odpowiedz
  • 108
@krolowamonika bo niepełnosprawni twierdzą, że są tacy sami jak inni ludzie. No chyba, że chodzi o przywileje to jednak nie są i trzeba wszystko wybaczyć.

Tak jak ostatnio był bait lub nie, że jakiś upośledzony chłopak by Mirka pod metro wrzucił
  • Odpowiedz
  • 24
@wezsepigulke miałam na myśli osoby (a często ich opiekunów) które z jednej strony wymagają żeby traktować ich jak każdego, ale z drugiej kiedy odstawiają szajs za który każdy z nas miałby kłopoty typu wrzucanie ludzi pod metro czy bicie Niemca po kasku to mówią "halo nie widzisz potworze, że on jest chory"
  • Odpowiedz
Bardzo ładnie wyjaśnione


@krolowamonika:
Chyba kpisz. Spróbuj to przeczytać na głos to się udusisz. Osoba to pisząca nie rozumie budowy zdania i jak już używa przecinków to stawia przed (sic!) nimi spację. Pierwsze zdanie kończy się w 2/3 kolumny i posiada dwa przecinki. Poza tym użycie "także" zamiast "Tak, że" i rozpoczynanie zdania od Więc pozwala wnioskować, że jedna karyna odpowiadała drugiej karynie.
@Spajkodron3000:

  • Odpowiedz
@Spajkodron3000:
Ja kiedyś na studiach poszedłem do fryzjera bo słyszałem że jest zniżka dla studentów.
Pytam jakiejś młodej fryzjerki:
- Dzień dobry, czy jest zniżka dla studentów?
- Nie wiem, niech pan poczeka, zapytam kierowniczki.
Po chwili wraca z jakąś starą babą. Ta się na mnie spojrzała i mówi:
- Dla tego pana nie ma.
  • Odpowiedz