Wpis z mikrobloga

Jako, że chyba pół wykopu żyje sprawą moich śmieci informuję, a także przy okazji wołam wszystkich, którzy o to prosili: @ChochlikLucek @tomkowz @Dobrohoczy @elLimon @JavierDaY @BzdziagwaLujka @sirpe_dallos @szyna18 @Evarrez @Nattana @edytaaa_s @luciditygone @popik3 @Klatus32 @Jordas @Wykopowicz666 @SeKra
Liczyłem, że wyniesie mój worek, ale niestety tylko przełożyła dalej od swoich drzwi pod ścianę. Liczyłem, że wyniesie, ale niestety nie ( ͡° ʖ̯ ͡°). Tym razem remis, wywalam swój worek, żeby nie śmierdziało na klatce z mojego, ale to jeszcze nie koniec. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 31
Pisalem ze tak zrobi...chcezz dac nauczke wysyp ten worek przed drzwi i zostaw karteczke. Mozna tez dac znac normalnie slownie poprosic. Inaczej bedzie tak samo
@PotatoZiemniak Trzeba bylo do niej iść ze ma wynieść swoje śmieci z klatki(te które zostawiła(te które są tak naprawdę twoje) ). Jakby się tłumaczyła że to nie jej i że jej to ktoś podrzucił to byś ją zjechał że bajki opowiada i ma wynieść te śmieci, bo Kto podrzuca innym śmieci? Raczej by posłuchała.