Wpis z mikrobloga

@Progres_wsteczny: Nigdzie nie robilem zdjec z przyczajki, wiec nie wiem po co ci taka gatka. Nie moja wina, ze nie wyjasniono ci podstaw jak sie zachowywac w miejscach publucznych. To ty jestes tym typkiem, co slucha muzyki na glosniku, a wieczorem po dobrej impreze lezy obszczany na lawce w parku, gdzie obok sa wypalone pety, bo trudno ci wyrzucic do kosza? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Brzozq: nie wiem gościu jak się zachowywać w miejscach "publucznych", wiem jak w publicznych ( ͡º ͜ʖ͡º). Ty jesteś za to typkiem który branzluje się do zdjęć typa bez butów w PKP, wmawiając że jest się od niego lepszym, będącym naprawdę #!$%@?ą z internetów. Jakby gość mi przeszkadzał to zwróciłbym mu uwagę a nie zamieszczał zdjęcie na portalu w necie i robił se heheszki.
Wyhodujcie sobie
wmawiając że jest się od niego lepszym


@Progres_wsteczny: gdzie napisalem, ze jestem lepszy? Szukasz czegos na sile chlopcze, ile ty masz lat? Nigdzie sie nie wywyzszam i nie pisze, ze jestem lepszy.

Ty jesteś za to typkiem który branzluje


@Progres_wsteczny: och ironio ..( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

będącym naprawdę #!$%@?ą z internetów


@Progres_wsteczny: och ironiooo no przestan ( ͡
@Brzozq: Gościu więc nie czytaj i zamilcz. Piszę ci jak jest. Ty zamiast napisać coś konstruktywnego próbujesz mnie wyzywać od dresów i zaszczańców - to dla mnie są twoje próby udowodnienia że jest się lepszym.
Jak już napisałem ty masz #!$%@?ę zamiast #!$%@?
Temat zakończony... dziewczynko.
@Progres_wsteczny XD? To bylo pytanie, a nie porównanie. Gdzie napisalem, ze ten pan ze zdjęcia jest lepszy? Tak jak pisalem, szukasz czegoś na sile i manipolujesz faktami. Nawet nir wiem jak skomentować twoja końcowe xD idac twoja logiką to masz większą #!$%@? niz ja piszac takie rzeczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Progres_wsteczny: ty swojego masz chyba w swej buzi gdyż bulgoczesz i miotasz się jak owsik w Nutelli bo wycieranie spoconych gir w siedzenie motzno spoko ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Do tego coś nie tak z twą seksualnością, mysiu pysiu z kremem, że kwestionujesz cudzą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Brzozq widzę że zawolales swoją mamusię do pomocy w dyskusji.
To ty próbowałeś mnie na początku wyzwać więc prowadzę dyskusje na twoim poziomie.
@sadimossa nie kwestionuje czyjejś seksualności "bycie #!$%@?" to metafora. Nie wiem czy gość ma spocone giry i nie mówię że to spoko. Mówię tylko że większa #!$%@?łą jest Mirek który jak cipka robi zdjęcia i wstawiamy na wykop zamiast zwrócić uwagę