Wpis z mikrobloga

@marsnapada: Daj spokój, było spoko do poprzedniego weekendu, byłem w zeszłą niedzielę i było od cholery ludzi, nie było nawet gdzie usiąść, a gdzie były wolne miejsca to komary żarły (w dzień) także średnia sprawa, i tu nie mówię nawet o plaży a o kilku km w obie strony od pkp
@beer_man ale woda w Świdrze przynajmniej jest przeźroczysta, tak naprawde nie bylam tam nigdy na tej plaży, bylam na kajakach i bylo fajnie ;)

Na Liwcem jest fajnie ale brak drzew i cienia boli.
@marsnapada: Z tym się zgodzę, ale nawet w wodzie były tłumy, szczególnie właśnie na plażach. Właśnie zastanawiałem się nad kajakami tam, nie ma tak że właśnie trzeba slalomem pływać żeby ludzi omijać? Sporo też małych gówniaków było i tak trochę średnio, tzn. ja i tak wolałbym się o jakiejś 8 rano wybrać to może nie będzie takiego tłoku
@beer_man jak byłam to nie było dużo ludzi, ale ponoć są tłumy teraz ciągle. Dużo przeniosek kamieni i wywrotek zaliczone

Natomiast na Liwcu kiedykolwiek nie jadę to nie ma tłumów. Polecam kajaki przystanliwiec. Panowie pasjonaci, sprzątają rzekę, plaże i sporo opowiadaja i tamtych terenach. W tym roku ponoc otworzyli tam pod zamkiem pole namiotowe i prysznice. O ile namiot nie moj klimat o tyle przynajmniej będzie gdzie sie umyc ;)