Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 431
80/100 #100oldgamechallange

Dzisiaj post wcześniej, znalazłem na to chwilkę czasu( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiejsza gra:

Counter-Strike 1.6

Data wydania: Listopad 2000
Platformy: PC
Gatunek: FPS

Opis: kto by chciał znów na Dusta 2 i strzelać heady? Zrobiliśmy kiedyś nawet #mirkoserwer16 no ale upadło ( ͡° ʖ̯ ͡°) tutaj opisywać wiele nie trzeba

To tyle jak ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to zapraszam do komentowania( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
Metacritic: 9,2
Gry-online: 8,3

#retrogaming #staregry #gry
Krx_S - 80/100 #100oldgamechallange

Dzisiaj post wcześniej, znalazłem na to chwilkę ...

źródło: comment_8Zoae3cNB3xbo1z7TFgMQzo8d4OA27u2.jpg

Pobierz
  • 40
@Krx_S: Wolę Quake'a, moim zdaniem chaotyczna, szybka strzelanina jest bardziej nieprzewidywalna niż spacerek z karabinkiem, przez co rozgrywki są jeszcze bardziej emocjonujące. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krx_S: I te lany z kumplami, na które targało się kilkanaście kilo sprzętu żeby po kilku godzinach stwierdzić, że router nie łączy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mnie 1.6 był dużo lepszy niż GO. Może to kwestia sentymentu ale przede wszystkim w 1.6 liczył się skill. Jak byłeś wymiataczem to byłeś, a w GO dużo bardziej liczy się strategia, jest więcej losowości.
r.....p - @Krx_S: I te lany z kumplami, na które targało się kilkanaście kilo sprzętu...
@niepanimaju: @restecp: Nie wiem jak można używać przymiotników "znacznie" "dużo" porównując faktyczny gameplay CS 1.6 i CS: GO. Czasy się zmieniły, nostalgię zostały, nieco balans rozgrywki (ale nieco, a nie w cholerę bardzo) ale te gry są prawie takie same. CoD to przeszedł liczne zmiany w tym czasie Battlefield również, a CS... Błagam, tam się pierdoły zmieniały.

I bardziej liczy się strategia, bo zwyczajnie przeciętny poziom umiejętności wzrósł. Za 1.6,