Wpis z mikrobloga

Dziś znowu jakoś wybitnie się nie spieszyłem bo dotaczałem się na ustawkę, więc zrobiłem kolejne fajne zdjęcie.

"Taki Wasz obraz kierowcy", czyli całe skrzyżowanie zakorkowane w każdą stronę każdy pas. Mucha się nie wciśnie.
Ale nie, gwiazdeczka nie poczeka przed pasami, lepiej stanąć połową samochodu na pasach i cholera wie co dalej robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pani była na tyle uprzejma że do zdjęcia szeroko uśmiechnęła i się i pozdrowiła mnie środkowym palcem.
Z oczywistych względów jej foty nie wrzucam tutaj.
#rowerowetrojmiasto #trojmiasto #samochody #polskiedrogi
Wyrewolwerowanyrewolwer - Dziś znowu jakoś wybitnie się nie spieszyłem bo dotaczałem ...

źródło: comment_iE67OQCokh32WLc25370FvCS4UQAIc90.jpg

Pobierz
  • 15
@Iskaryota: W ostatni weekend zgarnął mnie policjant w Elblągu i chciał ukarać za jazdę pod prąd rowerem.

Na dokładnie takim uznakowaniu jak niżej.

Elbląg to chyba stan umysłu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A wymuszanie pierwszeństwa przez kierowców na rowerzystach to już standard, przyzwyczaiłem się. Wolę mieć kości całe niż pierwszeństwo.
Wyrewolwerowanyrewolwer - @Iskaryota: W ostatni weekend zgarnął mnie policjant w Elbl...

źródło: comment_E1fkB1Nyr7SR10ob4gWsQcSDdKz7ilG8.jpg

Pobierz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Wolę mieć kości całe... dobrze powiedziane. Zdarza się, że jadąc ścieżką rowerową i zwalniając przed przejściem, jakiś niespełniony kolarz potrafi zwrócić mi uwagę, abym nie zwalniał lub nie zatrzymywał się, BO PRZECIEŻ #!$%@? MAMY PIERWSZEŃSTWO. Wolę nie ryzykować, a kultura jazdy pozostawia wiele do życzenia - czy to rowerzystów czy kierowców.