Wpis z mikrobloga

@BrakPomysluNaNick: Mało tego, obczaj sobie instalatory gier. Np. od FitGirl. Gierka już się instaluje z crackiem, aktualizacja DirectX, Visuali, wszystko a po instalce po sumie haszów czy tam CRC32 plików (słabo się nie znam) Ci sprawdza czy wszystko jest poprawnie zainstalowane. Muzyczka to standard i ogólnie bajerancko to robią grupy w dzisiejszych czasach. Crack się sam kopiuje jak jaśnie pan zaznaczy taką opcję itp :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dla mnie to jest niepojęte jak można tłumaczyć film nie oglądając go jednocześnie.

@Perzu: tak, będą oglądać setki filmów i tysiące odcinków seriali bo na pewno mają na to czas xD
@BrakPomysluNaNick: Spokojnie, ja tylko wyraziłem swoją opinię na temat napisów w ogóle, zgodną z tym jak rzecz wygląda. To przecież oczywiste, że na podstawie napisów nie można zrozumieć dialogów (szczególnie żartów czy aluzji) tak jak stworzyli je twórcy, nieważne jak poprawne będą. Nazywając napisy "dobrymi" warto podkreślić kontekst, to że mówimy tylko o namiastce treści jaką przekazuje film. Przytoczyłem bardzo dobry powód by uczyć się języków a ty zachowujesz się jakbym