Wpis z mikrobloga

Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 () Wystarczy, że:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić całe lato, grając na konsoli ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w poniedziałek. Regulamin konkursu tutaj. Specjalna komisja konkursowa wybierze autora najciekawszej wypowiedzi.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was pyszną niespodziankę! Od jutra do niedzieli podwyższamy #cashback na #pysznepl do 30% dla osób, które nigdy nie korzystały z goodie cashback i do 15% dla dotychczasowych użytkowników. Smacznego!

#playstation #konsole #gry #jedzenie
Goodie_pl - Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 (。◕‿‿◕。) ...

źródło: comment_HxmNMLRq6KwtLJl3YVUJYvmv5dLz2OJm.jpg

Pobierz
  • 1073
@Goodie_pl No od zawsze byłem graczem konsolowym ale z pewnego powodu musiałem sprzedać swoje dawne ps3 a teraz jak nie było kasy tak nie ma, a nie ukrywam że wrocilbym do tamtych czasów (potrafiłem przechodzić każdą grę w 2/3 dni i ciągle chodziłem wymieniać gry na inne) pozdro
@Goodie_pl w 99 roku dostałem swoją pierwszą konsole, była to ps one slim z grą speed freaks, pamiętam setki godzin spędzonych nad tą grą, potem doszedł medievil(moja ulubiona gra, niedługo wychodzi kontynuacja na ps4), silent hill, resident evil. Zawsze chciałem powtórzyć to co było kiedyś i grać jak wtedy ale nigdy nie było środków na nową konsolę (a już ps4 tym bardziej). Jeżeli wygram będę cieszył się jak dziecko (tak jak kiedyś
@Goodie_pl Powinienem dostać tę konsolę ponieważ... Aa walić to i tak nie wygram w tym zalewie komentarzy, ale mam nadzieję że konsolka będzie dobrze służyć zwycięzcy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Goodie_pl: Jeśli wygram to albo:
1. Wezmę się za naukę i zdam egzamin za pierwszym podejściem i będę miał wakacje
2. Nie wezmę się za naukę i będę miał egzamin we wrześniu, a wtedy:
2.1 zdam egzamin we wrześniu i będę o potężniejszym studentem bo nauczę się lepiej
2.2 nie zdam egzaminu i będę niesamowicie potężnym studentem bo będę musiał powtórzyć cały rok dany przedmiot i zostanę mistrzem w tej dziedzinie
powinienem wygrac bo przez pol roku spalem po 3h dziennie, a dzieki tej konsoli ilosc zmarnowanego snu spadnie do zera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Goodie_pl: Szczerze wolałbym dostać Switcha. :P Czemu akurat ja powinienem dostać PS4? Powinienem dostać plejke ponieważ:
1) Mój komputer to dziesięcioletni laptop Sony Vaio VGN-FW21E stary grat tak zwany drewniany PC.
2) Skłamałbym, że nigdy w życiu nic nie wygrałem. No ale wygrałem postać w LoLu, sześciopak okocima w loterii żabki i jeszcze turniej piłki siatkowej i piłki nożnej. Niby coś wygrałem ale w LoLa już nie gram, sześciopak wypił mi