Wpis z mikrobloga

Pany, pobrałem se VSCode (na co dzień pracuję z phpstormem) i mam projekt w którym jest php pomieszany ze smarty i js, no i mam sytuację taką, że mam np pliki js zwykłe, sam js tylko w środku, czysty. No i klikam command + myszkiem i mam "brak deklaracji funkcji"... w Sztormie normalnie znajduje deklaracje funkcji w projekcie, coś muszę ustawić by to działało? xDDD

#programowanie #programista15k #programujzwykopem #vscode
  • 15
@vasper: nie nie, nie chodzi mi o podpowiedzi, mam zadeklarowaną funkcję w innym pliku który jest jest importowany do tego pliku i już w tej chwili się wali bo nie łapie wiązania, poza tym widze, że nie mogę mieć odpalonych 2 okien w tej samej chwili - a u mnie to podstawa po lewej nodejs, po prawej react... ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale gunwo
@anonimowybagatelizator: Na bank brakuje Ci jakiegoś pluginu, albo coś źle otwierasz projekt, bo w życiu takich problemów nie miałem - czy to w Pythonie, czy w Darcie, wszystko ładnie mi łapie.
Taguj #javascript i #webdev, bo sporo mirków używa VS Code, więc na pewno ktoś pomoże.

poza tym widze, że nie mogę mieć odpalonych 2 okien w tej samej chwil

LOL, oczywiście, że możesz, nawet i 500 okien sobie otworzyć,
Pobierz vasper - @anonimowybagatelizator: Na bank brakuje Ci jakiegoś pluginu, albo coś źle o...
źródło: comment_UcPGRQAdb187V4GSZV48tyjSmlXNllLQ.jpg