Wpis z mikrobloga

Mam peugeota 307 2007r. z lampami po polerce... czym je zabezpieczyć, zeby tak szybko nie zmatowiały? Lakier bezbarwny z utwardzaczem? - Nie spłynie? bezpieczny? Ktoś testował na tych lampach?

  • 22
@widmo82: nie. Jak folia to folia, ta w #!$%@? ograniczy światło i jest trochę mleczna po wyschnięciu. A jak folia (ze 20minut roboty na reflektor, nie trzeba go demontować, to orafol shield czy jakoś tak
@widmo82: nie moja wina, że nie rozumiesz różnicy między dwoma słowami. Zmatowione - po obróbce ścierniwami, Zmatowiałe - efekt eksploatacji. I napiszę po inżyniersku, w punktach, mogą to być dla Ciebie nawet ćwierćsłówka ale próbuję laikowi w sposób prosty to przekazać.
Najpierw matujesz (nawet zmatowiałe/utlenione) z dekontaminowane (czyli czyste) reflektory papierami od powiedzmy gradacji 500 do 2000 (papier ścierny na wodę)
Teraz dwie drogi: pierwsza
-polerowanie pastą mocno tnącą
-polerowanie pastą
@ScaRRyMaN: pytałem jaka folia... mozesz podeslac jakis link do przykladowej oferty?

@ScaRRyMaN: Czyli jeśli ktoś mi przetarł lampy jakimś papierem... przypuszczam, ze i 3-4k a później najprawdopodobniej polerował... to mam ponownie przeciągnąć je papierem 3-4k?