Wpis z mikrobloga

@Drakii: Dlatego z jego filozofii nie biorę ekonomii, tylko z czystego anarchoindywidualizmu np emersona, de la boetie XD Ale walka ze społeczeństwa, bo cię zmusza do dostosowania się i zaglądajacaą ci w gacie to już szanuję XD.
@Drakii: Byłem zainteresowany i sam się uważałem za akapa,ale 80% polskich akapków to jakieś postkorwinowskie popłuczyny, nie sięgające pięt prawdziwym wolnościowym libertarianom z USA. Czy to normalne, by zamiast Murraya Rothbarda promwoać hoppego, którego akap to neofeudalny grajdoł? Dlatego wybrałem anarchoindywidualizm, ostatni wolnościowy nurt nie skażony zdebileniem
@Drakii: Niestety korwinozyeby bardzo chcą zatruć akapowe środowisko w Polsce co niestety im się udaje, jedynie pogrzebanie korwinizmu w Polsce pozwoli idei wolnościowej się rozwinąć. Jak ktoś kto uważa że promuje wolność, uważa, ze monarchia jest dobra? Przecież takich trzeba na***dalać z liścia jak pan stirner promuje
@Defined: A co mam bardziej streszczać? Walnąć licencjat na wykopie? Nieważne czy rozmawiasz a kapitalistą czy socjalistą, konserwatystą czy liberałem, każdy w końcu zaczyna być #!$%@?. Madki z gówniakami prującymi ryje w autobusach, janusze narzekajace na wszystko, stare baby jak superman bijace się o miejsce w komunikacji, seby nie mające nawet dwucyfrowego IQ, hipsterzy jarajacy się, ze kupują sobie apple do kawy ze starbucksa i piosenek popwych z manistreamu. I każdy