Wpis z mikrobloga

Hej, pytanie!

Jestem aktualnie w #play na abonament za 25 zł mam wszystko bez limitu, internet 10GB i Tidala z którego nie korzystam, natomiast mam problemy z zasięgiem, wolno się ładuje wszystko, internet przerywa. Jestem trochę już znudzony i niezadowolony.

Ostatnio dużo osób zachwala #orange FLEX i tam płaciłbym 51 zł za 6 GB natomiast wszystkie media społecznościowe, YouTube, Netflixsy nie pobierały by internetu z tych 6 giga.

Druga opcja która rozważam to #njumobile tam za 39 zł miałbym wszystko bez limitu i 20BG internetu gdzie po roku miałbym już 50 GB

Co myślicie? Co polecacie?

Nie jest czasem tak, ze #njumobile ma troszkę gorszy zasięg niż #oragne (chodzi o ograniczenia)

#pytaniedoeksperta #orange #njumobile

Kogo wybrać?

  • Zostać w PLAY 10.5% (2)
  • Orange FLEX 42.1% (8)
  • Nju MOBILE 47.4% (9)

Oddanych głosów: 19

  • 7
neta mam juz prawie 1000gb


@radykalny_onanista: Ja jestem w play odkąd powstało. Ostatnio nie zapłaciłem rachunku na czas, odcieli mnie od życia i na parę dni musiałem kupić jakąś startówkę i padło na orange z racji, że kolega ma właśnie dużo gb internetu i mnie namówił. Kupiłem, zarejestrowałem i #!$%@?łem się bo co chwilę przerywało. Nigdy więcej tej złodziejskiej sieci dla dzieci wabiącej gigabajtami.
@szymaszek: tak jak tu mówią, w Orange za 25 zł masz nolimit, miesięcznie 15 gb internetu, niewykorzystany internet się odkłada, i normalny zasięg (orange współdzieli miejsca i nadajniki z T-Mobile). Albo płacisz 300 zł za rok i też masz nolimit i 1024gb, plus jeszcze 300 gb za doładowanie karty na 300 zł.