Wpis z mikrobloga

Mireczki jak myślicie w ilu pociągach na trasie #lublin - #warszawa intercity przewidziało możliwość przewozu roweru w sezonie letnim gdzie zapotrzebowanie na tego typu usługi będzie większe?

W dwóch xddd

W tym jeden o 4:35 drugi o 9:30 wagon z miejscami dla rowerów tylko w tym o 4:30 w drugim przewóz w przedsionku ostatniego wagonu.

Kolej przyjazna podróżnym ale jak chcesz pojechać z rowerem to jedź sobie na nim do warszawy albo nie wiem kup samochód i się odwal dotacja sama wejdzie

#pkp #kolej #rower
  • 6
@Bzdziuch: w tamtym roku jechałem to konduktorka powiedziała ze to nie miejsce dla rowerów, gdzie miałem na bilecie napisane które jest dla rowerów. W ostatnim momencie przesiedliśmy się do ostatniego wagonu, a rowery stały na końcu. Niestety w PKP jak w lesie.
@Bzdziuch: jak w lesie. a u mnie nie dość, że rower w pociągu można przewozić za darmo, to jeszcze zawsze są przynamniej dwa wagony z miejscem na rowery. raz mi się nie chciało iść całego peronu do takiego wagonu, więc stałem w przedsionku i konduktor jedynie poprosił, żeby rower nikomu nie przeszkadzał