Wpis z mikrobloga

@Koritsu: Sorry od gimnazjum nie uczyłam się matmy nic null zero. Maturę podstawową zdałam na 68% czy coś bo czytałam po prostu tą książeczkę i przepisywałam wzory. xD
No ten teges... Ten mem coś w sobie ma. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

@zastuj: Hej, tu brainlet, bo jestem jedną z nieumiejących liczyć ;) Matmę ledwo zdałam. Będzie długo, i w naszej obronie:

Jako nastolatka uzyskałam na teście MENSY 148 punktów. Zdania na temat ich wiarygodności są mocno podzielone, to dyskusja na lata. Powodem dla którego moim rodzicom przyszedł w ogóle do głowy taki pomysł, był podobny wynik który uzyskałam w jakimś nieautoryzowanym teście przy przyjęcie do prywatnej szkoły.

Na jego podstawie chciano mnie
@FunnyLogin: potwierdzasz tylko to do czego zmierzam - nawet nie umiejąc liczyć można zdać maturę z matematyki, bo chodzi w niej głównie o logiczne myślenie i kojarzenie faktów
a zadania do matury według schematów i umiejętność korzystania z tablic ćwiczy się przez cały tok nauczania w szkole średniej, więc jeśli ktoś nie chce/nie umie się przez ten czas przygotować, to podtrzymuję moje zdanie o jego zdolnościach intelektualnych
@Koritsu: dalej jest książeczka ze wzorami dostępna na każdym stanowisku? Jeśli tak to wybaczcie - coś musi być mocno nie tak, jeśli z czymś takim i kalkulatorem sa problemy ze zdawalnoscia. Wszystko można sprawdzić w ciągu paru klikniec lub krok po kroku z ogólnodostępnego wzoru.

Każdy sam sobie laurke wystawil.

Pomijam wypadki losowe i inne nagle zdarzenia
@Koritsu: W sumie to sam miałem 100 i też "bez nauki" , ale szkopuł w tym, że matmę miałem rozszerzoną, 8 godzin w tygodniu + miałem farta i trafiłem na ogarniętą nauczycielkę.