Wpis z mikrobloga

Tegoroczny przyszły zwycięzca Tour de France. Szanujesz, plusujesz
- najlepszy w górach
- najlepszy zespół
- 22 lata i jeszcze co najmniej 10 lat ścigania na wysokim poziomie
- jeden z największych talentów w historii kolarstwa

W tym roku w TdF zostanie ustanowiona nowa hierarchia gdzie Bernal będzie lśnił jak diament. Jego jedynym przeciwnikiem jest tak naprawdę jego własny zespól, który może go czasem trochę przyhamować. Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie. Kolumbijczyk zdominuje Tour na lata. W tym roku nie będzie miał konkurencji, a za rok i dalej chyba tylko Dumoulin może mu zagrozić, ale tylko jak będą 2 czasówki po 40-50km. A teraz takich już sie nie robi raczej.

#kolarstwo #sport #tourdefrance #tdf #oswiadczenie #truestory
Pobierz
źródło: comment_dFE4ooyGY5n85phxmSMn9HiwD0NGvoXC.jpg
  • 12
@Nirin: Ja uważam, że jeżeli Movistar zagra jak na Giro zespołowo, to objadą wszystkich koncertowo. Moim faworytem jest Landa. Bernal może pojechać dobry TdF, ale nie wygra.
@Ejszyn: Fuglsang - mam co do niego wątpliwości..
@Nirin ile to już było tych talentów co miały zawojowac to i owo XD. Bernal ma szansę ale pytanie jak wywrotka z kwietnia wpłynęła na jego przygotowanie. Na ostatnim wyścigu było niby fajnie ale tam nie miał z kim się ścigać a i tak nie objechal im jakoś nie wiadomo jak.
@rooger: do tego Chaves już zniknął, ma 30 na karku więc widoki żadne. Lopez wielki talent - też co najwyżej podia na Giro i Vuelcie i nie zdziwię się jak to już jego sufit.

EDIT: przeoczyłem że o Lopezie pisałeś :)