Wpis z mikrobloga

Dlaczego prawactwo to kłamcy? I manipulanci? Na głównej z płomieniem oburzająca sprawa z Hiszpanii, kolejna już zresztą, gdzie sąd nie może postawić zarzutów gwałtu gwałcicielom którzy zbiorowo zgwałcili 14 letnią dziewczynę bo 'się nie broniła'. Tak jest skonstruowane hiszpańskie prawo, w absolutnie chory i nieludzki sposób.

I mamy tu takiego prawackiego gagatka @hubris007 który kłamie w obrzydliwy sposób

1) sugeruje że zbrodnie popełnili jacyś 'nachodźcy' a nie, gwałcicielami było 3 Hiszpanów, Argentyńczyk oraz Kubańczyk. Panowie z hiszpańskojęzycznych, katolickich krajów
2) Sugeruje że zostali puszczeni wolno etc., gdzie całość rozgrywa się o kwalifikację czynu z gwałtu (do 20 lat) na sexual assault (do 12 lat).
3) Sugeruje że feministki nic nie robią w tej sprawie

zawsze standardowo pytam pod takimi tematami: gdzie jesteście feministki 'obrończynie praw kobiet' ??

gdzie feministki w Hiszpanii od lata organizują masowe protesty w sprawie zmiany prawa, nie inaczej jest w tym przypadku gdzie feministki również protestowały
4) Sugeruje że Amnesty International nic nie robi

gdzie jesteście NGO Amnesty Interkomunistyczne??

Gdzie AI od lat monitoruje sprawę chorego prawa w Hiszpanii, praw kobiet i zachęca do protestów

Kiedy odszczekasz kłamstwo prawaku?

#neuropa #bekazprawakow #prawacytoklamcy
  • 49
@hubris007:

nie moja wina że wszędzie na necie określani byli jako 'wolf pack' co zazwyczaj odnosi się do niepełnoletnich migrantów z krajów muslimskich w europie, popełniających przestępstwa, którzy nie są pod opieką dorosłych.


Może przestań kłamać prawaku? Są wszędzie określani jako wolf pack bo tak określała się grupa z Pampeluny która zgwałciła dziewczynę w Pampelunie w 2016 roku w praktycznie identycznej sprawie. Ci z Manresy są określani jako Manresa Manada .
@hubris007: ogarnij że obie sprawy mają gówno wspólnego z imigrantami, feministki w wielotysięcznych marszach protestują za zmianą prawa, AI proponuje nowe regulacje prawne a poprzedni prawicowy rząd gówno zrobił z problemem a teraz prawacki Vox stoi okoniem jeśli chodzi o zmianę prawa.

Żadnym z tych gwałcicieli nie był muzułmanin. Wszyscy pochodzili z hiszpańskojęzycznych, katolickich krajów; Hiszpania, Kuba i Argentyna.

Przestań kłamać.
dobra nie mam na was czasu ostatni raz: według mojej opinii akcje feministek, ngo, AI w tej sprawie pozorowane i anemiczne i właściwie tylko po to żebyście się mogli przyp... do mojej wypowiedzi "feministki nic nie robią" coś tam pozorują.


@hubris007: Ale ty parszywie łżesz. Dajesz rade spojrzeć na siebie w lustro?

Jak Ci udowodniono dobitnie, że feministki jak najbardziej walczą z tym prawem to teraz będziesz kłamliwie się wypierał mówiąc