Wpis z mikrobloga

@GrzesTSW w urzędzie nie ma ludzi odpowiedzialnych, a ludzi z inicjatywą odsyła się z kwitkiem
Znam sytuację, gdzie w obsłudze klienta w Urzędzie jest zatrudnione 8 osób, z czego rzadki się zdarza żeby powyżej 6 osób było w pracy, bo L4 itp.
Poza tym urzędy lubią sobie zatrudniać na takie stanowiska osoby niepełnosprawne, które pracują 7 godzin i też nie przyspieszają pracy.
@GrzesTSW to nie jest kolejka po paszporty, tylko kolejka żeby wziąć numerek. Przy wyborze nr wybierasz kolejkę do jakiej chcesz się udać. Byłem 2 tyg temu jakieś 15min przed 7:00 stanąć w kolejce. O 7:00 otwierają kioski po numerki i kolejka przesówa się szybko. O 7:15 miałem już numer i było to 7. Od 9:00 otwierają okienka, więc wróciłem zjeść śniadanie i przyszedłem jeszcze raz 5min przed 9:00. Czekałem może 10-15 min
@tomala92 jeżeli jesteś przy okazji w Wałbrzychu to ok. Ale jechać specjalnie tam tylko aby złożyć jakiś papier nie ma sensu, we Wrocławiu ogarniesz w 2-4h, wyprawa do Wałbrzycha to przynajmniej pół dnia, tam i z powrotem.