Wpis z mikrobloga

Ale Polacy to debile,że masakra. Wymieniają pod każdym postem o Xbox kilka exów i zachwalają je. A nie patrzą,że na Xbox za grosze,bo XGP za 10zł można kupić i sobie nowe konta zakładać i grać w 200 gier ponad... w Tym chociażby chwalone Metro Exodus,FH4 czy Tomb Raider. I co ograsz te exy z PS w dwa tygodnie jak masz czas i dalej nie ma gier. A dlaczego nie ma? Bo musisz
@Eligo: aha, ja w ogóle w nosie mam takie pieprzenie o FPS, grafice itd. Za 1000zł kupujesz konsolę, na którą jest obecnie dostępnych 166 gier (wliczając starsze jest chyba 250). Jeżeli planujesz grać od czasu do czasu do piwka i nie pałujesz wiplera do grafiki to starczy ci to na wiele lat rozrywki, dopóki nie wyjdzie gra, której nie będzie już na starą generację a będziesz w nią koniecznie chciał zagrać
@ludi7123: @bojas1: Last Of Us, Bloodborne, Horizon Zero Down, Uncharted, Spiderman, Days Gone, Ratchet, Little Big Planet z dziećmi, Crash był szybciej, to tylko tak na szybko. w wyścigi nie gram, halo mnie nie intereswuje bo to zwyczajna strzelanina... na xboxie nie ma nic dla mnie. Pad mają lepszy owszem, miałem x360 to wiem. Ale Xone to słabizna, bez exów dla mnie nie istnieją, zwłaszcza że exy na PS4 to