Wpis z mikrobloga

#rozdajo - Co? - Koszulki Zwiadowca Historii 100% wykute w Polsce oraz unikatowe rękodzieło w postaci niepowtarzalnych kubków z symbolami Słowian i Wikingów

Uszanowanie, od niedawna ruszyłem z drugim planowanym przy otwartym wiosną blogu projektem - sklepem Zwiadowcy! Do którego chciałem wszystkich serdecznie zaprosić. Jest on w fazie budowy jednak już oferuje dla Was sporo interesujących i przede wszystkim sprawdzonych, pewnych produktów z moją osobistą gwarancją w rozsądnych cenach. I tutaj na dzień dobry dla każdego Mira i Mirabelli 5% rabatu na CAŁY asortyment! Jeśli tylko go ktoś chce to wiadomość na priv z hasłem "kod" - ew. dla nieśmiałych wystarczy dodanie mnie do obserwowanych i kod + niespodziewajka sam przyjdzie do Was ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zasady zabawy:
1) Zielonek nie dyskryminujemy... chyba że dołączyli po 14 lipca br.
2) Plusy zbieramy do wtorku 16 lipca br.
3) Losowanie jawne, odpalę transmisję na moim kanale YouTube lub ewentualnie na 'fan page' na Facebook'u
4) Wszystkie osoby z ręcznej listy wołania + mikrolisty ZH na start dostają ekstra los, pozostali mogą do niej dołączyć by skorzystać z podobnych bonusów w przyszłości.. (jeśli ktoś jest tu i tu oczywiście dostanie 2 dodatkowe losy - stan list z dnia wczorajszego)
5) Jeśli przypadkiem ilość plusów przy wpisie przekroczy 1000 - rozdane zostaną 2 sztuki koszulek i 2 kubki zamiast po jednej sztuce
6) Nagrody wysyłam do 48h od otrzymania adresu zwycięzców (w przypadku kubków czas wysyłki może się nieznacznie wydłużyć ze względu na oczekiwaną w najbliższych dniach dostawę)
7) W losowaniu pierwsza wylosowana osoba dostanie koszulkę(kolor i rozmiar do wyboru) a druga kubek, jeśli będzie drugi wariant losowania +1k wtedy 2 pierwsze wylosowane osoby dostaną koszulki a kolejne dwie dostaną kubki

Życzę powodzenia i miłej zabawy...
Zdrów! [;
Zwiadowca_Historii - #rozdajo - Co? - Koszulki Zwiadowca Historii 100% wykute w Polsc...

źródło: comment_hkXiHB5uaKWjs8q8mh0ha41J3ES9AfTP.jpg

Pobierz
  • 73
Aktualizacja regulaminu w rozdajo #zwiadowcahistorii
8) Jeśli ktoś wrzuci w komentarzu zdjęcie aktualnego numeru miesięcznika Odkrywca, na którym będzie mój artykuł dostaje dodatkowy los
9) Gdyby przypadkiem wygrana osoba do tygodnia nie podesłała adresu wysyłki to jego nagroda przechodzi na kolejną tego typu zabawę jako bonus
10) Zastrzegam sobie prawo do wykluczenia z losowania konkretnych osób, jeśli trzeba to w takim przypadku mogę podać ew. uzasadnienie. Jako pierwszą osoba która nie będzie
Zwiadowca_Historii - Aktualizacja regulaminu w rozdajo #zwiadowcahistorii 
8) Jeśli ...

źródło: comment_DDxQQO7jCCBdqCp7sq3e6UTbLnf4coHX.jpg

Pobierz
@HolyToiletPaper: O nic takiego nie zapytałeś. Kierowane są np. do osób które lubią moją pracę i mogą w ten sposób np. okazać wsparcie i wdzięczność bez proszenia się o pomoc czy patronite. Produkt jest jednak stworzony w najwyższej jakości od przędzy poprzez dzianinę i ostateczny efekt w kraju, więc większość jego ceny to i tak koszt produkcji ale postanowiłem że nie będę ludziom wciskał jakiegoś badziewia z Chin czy Indii. Co