Wpis z mikrobloga

#rozdajo - Co? - Koszulki Zwiadowca Historii 100% wykute w Polsce oraz unikatowe rękodzieło w postaci niepowtarzalnych kubków z symbolami Słowian i Wikingów

Uszanowanie, od niedawna ruszyłem z drugim planowanym przy otwartym wiosną blogu projektem - sklepem Zwiadowcy! Do którego chciałem wszystkich serdecznie zaprosić. Jest on w fazie budowy jednak już oferuje dla Was sporo interesujących i przede wszystkim sprawdzonych, pewnych produktów z moją osobistą gwarancją w rozsądnych cenach. I tutaj na dzień dobry dla każdego Mira i Mirabelli 5% rabatu na CAŁY asortyment! Jeśli tylko go ktoś chce to wiadomość na priv z hasłem "kod" - ew. dla nieśmiałych wystarczy dodanie mnie do obserwowanych i kod + niespodziewajka sam przyjdzie do Was ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zasady zabawy:
1) Zielonek nie dyskryminujemy... chyba że dołączyli po 14 lipca br.
2) Plusy zbieramy do wtorku 16 lipca br.
3) Losowanie jawne, odpalę transmisję na moim kanale YouTube lub ewentualnie na 'fan page' na Facebook'u
4) Wszystkie osoby z ręcznej listy wołania + mikrolisty ZH na start dostają ekstra los, pozostali mogą do niej dołączyć by skorzystać z podobnych bonusów w przyszłości.. (jeśli ktoś jest tu i tu oczywiście dostanie 2 dodatkowe losy - stan list z dnia wczorajszego)
5) Jeśli przypadkiem ilość plusów przy wpisie przekroczy 1000 - rozdane zostaną 2 sztuki koszulek i 2 kubki zamiast po jednej sztuce
6) Nagrody wysyłam do 48h od otrzymania adresu zwycięzców (w przypadku kubków czas wysyłki może się nieznacznie wydłużyć ze względu na oczekiwaną w najbliższych dniach dostawę)
7) W losowaniu pierwsza wylosowana osoba dostanie koszulkę(kolor i rozmiar do wyboru) a druga kubek, jeśli będzie drugi wariant losowania +1k wtedy 2 pierwsze wylosowane osoby dostaną koszulki a kolejne dwie dostaną kubki

Życzę powodzenia i miłej zabawy...
Zdrów! [;
Zwiadowca_Historii - #rozdajo - Co? - Koszulki Zwiadowca Historii 100% wykute w Polsc...

źródło: comment_hkXiHB5uaKWjs8q8mh0ha41J3ES9AfTP.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@rhqq @wysuszony @WilczeQ98 @mACIOR: Kup Pan kup, szczęście przyniesie, plony podwoi, kwoki bedo podwójne jaja znosić... [;

Tak poważnie to dodam Wam bo raczej z FP nie jesteście na bieżąco że zbierałem teraz chętnych na customową wersję z dowolnym własnym napisem, imię/ksywa/motto. Fajny motyw na coś unikalnego i własnego... nawet prezent myślę nietuzinkowy. jc. to msg do jutra
Zwiadowca_Historii - @rhqq @wysuszony @WilczeQ98 @mACIOR: Kup Pan kup, szczęście przy...

źródło: comment_XrgwF5rsVKOGw0J00OxHkuXkKfyEwOvA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Termin zgłoszeń prawie upłynął, jutro ok. godziny 17 (zapowiem tutaj chwilę wcześniej) losujemy zwycięzców konkursu. Jeśli ktoś się nie załapie na live to będzie udostępnione jego nagranie.

  • Odpowiedz