Wpis z mikrobloga

@przegryw2703: sam chciałem zweryfikować czy to prawda i niestety moje przypuszczenia się potwierdziły, sam nie narzekam na zainstalowanie jakoś specjalnie, ale ze zdjęciem Chada to często same piszą, nie musisz się specjalnie męczyć.
Więc niech nikt nie mówi mi tutaj, że wygląd nie ma znaczenia, bo ma kluczową rolę w relacjach międzyludzkich.
  • Odpowiedz
Chyba zrobię sobię taki eksperyment i założe fake konto chada na fotka.pl żeby #!$%@?ć trochę różowe i poczuć się jak chad ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe czy same będą pisać, bo do mnie żadna nigdy nie napisała pierwsza, nie licząc tych okropnych najgorszych z najgorszych paszczurów których nikt nie chce.
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Ciekawe czemu prawie wszystkie portale opierają się na oglądnięciu zdjęcia i przewinięciu w prawo jeśli nam się podoba i w lewo jeśli nie. Twoim zdaniem na profilowym powinny być białe kartki z cechami charakteru? Może i są takie osoby ale jest ich bardzo mało, zawsze znajdą się ewenementy we wszystkim, jednak wygląd w dzisiejszych czasach to podstawa. Pozatym co drugi przegryw po poznaniu dziewczyny byłby dla niej: lojalny, miły, opiekuńczy,
  • Odpowiedz
Jeszcze mi przyszło takie głupie porównanie.. w tym filmiku chad w 32s rozbija sobie loda na głowie i ta laska się uśmiecha, myśli sobie: hhahah ale gość jest zabawny i ma mokro w spodniach, gdyby tą samą sytuację odegrał jakiś przegryw to pomyślałaby: o #!$%@? co za idiota albo co za kretyn pobrudził się na swojej paskudnej mordzie lodem hahahha, zenujące, cringe.
  • Odpowiedz
@przegryw2703:

Nie uznaję siebue za 100% normika ale ok

Nie wiem, bo kiedyś nie było czegoś takiego.
Wiele forum natomiast ma taką opcję że masz tylko Avatar i nie masz listy cech charakteru (kto to #!$%@? wymyślił xD) tylko w trakcie pisania i ewentualnych zlotow poznaje się charakter, w praktyce, nie w teorii.

Mój brat dzięki WoT poznał dziewczynę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja natomiast dzięki pewnemu
  • Odpowiedz