Wpis z mikrobloga

Pewna pani z USA oraz pewna pani z Portugalii kupiły ode mnie w tamtym tygodniu po dwa zestawy artykułów do rękodzieła, a ze miałam wystawione w sklepiku cztery takie zestawy- wszystko zostało wyprzedane! Bardzo mnie to cieszy, to moja pierwsza sprzedaż () Dzisiaj te dwie paczki zostały już wysłane, oby w całości dotarły do adresatów. #diy #handmade #chwalesie #rekodzielo
Pobierz cytmirka - Pewna pani z USA oraz pewna pani z Portugalii kupiły ode mnie w tamtym tyg...
źródło: comment_c6lqvkMS8eQNJc5WQsyrQvwgzRbAyrVe.jpg
  • 19
@cytmirka: Gdzie mogę zobaczyć, co za cuda sprzedajesz (ewentualnie nabyć drogą kupna)? Bardzo lubię posiadać rzeczy do robienia innych rzeczy (z robieniem już gorzej, ale nieważne ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
@motokate: www.etsy.com/shop/PostloveCards To jest mój sklepik, zapewne wkrótce wystawię kolejne rzeczy do sprzedaży, ale szczerze mówiąc Polakom nie opłaca się tam kupować bo gdzie dla Amerykanina zapłacić za coś 15$ to grosze, to dla Polaka jest to jednak 5 dych, co wcale nie jest mało :D Jeśli chcesz, podaj na priv adres, wyślę Ci jakis mały upominek ()
@motokate: Dam znać jak nie zapomnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Scultura: Wysyłam normalnie pocztą, polecony priorytet. Cena zalezy od gabarytu i wagi. Paczka po lewej kosztowała 18zl a ta po prawej 34. W moim sklepiku na Etsy mam i tak darmowa przesyłkę xD
@qhardyq: Nie wiem, może jest, ale ja wystawiam tez własnoręcznie zrobione kartki/pocztówki a tego na pewno nie ma (