Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki, organizuję #rozdajo z okazji ukończenia mega projektu jakim jest #ksiazka o #seo, której jestem współautorem. Do rozdania 10 egzemplarzy podręcznika do #pozycjonowanie o nazwie SEO Playbook. Autorem jest Sławek Czajkowski, w książce udzieliło się ponad 20 topowych specjalistów z kraju. To niemal 400 stron konkretnej wiedzy, która pozwoli zbudować bardzo solidne podstawy i usystematyzować wiedzę bardziej doświadczonym w #marketinginternetowy. Dodatkowym smaczkiem rozdajo jest fakt, że w każdej książce jest kupon na miesięczny dostęp do narzędzia wspierającego pozycjonowanie (Surfer) które równolegle rozwijamy ze Sławkiem i resztą ekipy np @lucku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pluśnij aby wziąć udział, zwycięzców rozlosujemy jutro o 13! Dodaję też znalezisko, jeśli masz ochotę - kopnij: https://www.wykop.pl/link/5052259/ksiazka-seo-playbook-poradnik-o-pozycjonowaniu-mireczek-wspolautorem/ :) No i dla zasięgów #ksiazki
michal-suski - Czołem Mireczki, organizuję #rozdajo z okazji ukończenia mega projektu...

źródło: comment_OPayNWTynmpxq70cylk4QgPnlVwW1M2B.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
@blindguardiano: do pingwina1 dokładałeś linki EM i wbijało wszystko w topki pięknie bez żadnych problemów, SEO było bardzo przewidywalne. po tym apdejcie algorytm zrobił się trochę funkcją random momentami

ci robiący 6 cyfrówki w dolarach (czyli na PLNy pół miliona miesięcznie z SEO na czysto, szacun!) zakładam że jednak nie działają w oparciu o efekt pozycjonując: dentysta warszawa, hydraulik gdańsk i pizza poznań tylko zapewne obsługują kompleksowy linkbuilding dużych marek które
  • Odpowiedz
@affairz Ja nie mowie o agencjach co pozycjonuja strony inny firm tylko o ludziach co pozycjonuja swoje strony.
6 cyfrowki to znam kilka osob tylko.
A takich po 10k$+ to naprawde sporo jest.
A co ciekawe sa branze, ze myslalem ze topowe strony moga zarabia jakies drobne max 2k usd, a jak znajomy pokazal statystyki to bylem w szoku.
  • Odpowiedz
@michal-suski: ah no to inna bajka w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo ja miałem na myśli takie legitne SEO, że łapiesz klienta, on Ci podaje frazy i je ciśniesz rozliczając efekt - przed 2012 było 10x łatwiej niż po, afiliacji nigdy nie ruszałem więc się nie wypowiem, ale domyślam się, że jak ktoś skuteczny to kasa wielokrotnie większa
  • Odpowiedz
@blindguardiano: ma to sens chociaż moim zdaniem rekiny SEO to ci, którzy mają skalę działania ogromną - ogromne zaplecza, zespoły copywriterów. więc jak robisz SEO żeby coś opychać to musisz opychać tego dużo bo bycie rekinem SEO dla małej firmy byłoby totalnie nieopłacalne
  • Odpowiedz