Wpis z mikrobloga

bo bardzo często wykorzystywane są do tego kradzione karty


@olyout: No raczej nie, najczęściej na allegro taki sprzedawca kupuje cyfrówkę za 200 zł i po sprzedaniu odpowiedni ilośći dostępów jest do przodu, kradzione karty w tym to pewnie promil.

@syjan1212: Działa to, raz dłużej, raz krócej, ale bardzo często ci "więksi" sprzedawcy po kontakcie przywracają hasło i dają Ci nowe. Zapisu gry nie stracisz, ale nie pograsz w takie gry
nie kupuje sie czegos takiego, to juz lepiej sciagnac, dajesz zarobic januszom


@camos: Co to za głupie klasyfikowanie kradzieży? Nie ma w tym przypadku "lepiej", albo potępiać to i to albo żadnego. Wydawca traci tak samo w obu przypadkach.
@syjan1212: No przykro mi ale muszę, sam widzisz jaka tutaj jest skala januszerki, co chwile ludzie 'szukają rodzinek' bo im żal 20zł na Spotify, takie same kombinacje z Netflixem itp. A Allegro całe zabombane podobnymi wałkami też z Office czy grami właśnie. Nie bez powodu to na polski rynek Netflix miał wycofać okres próbny xD Wstyd

A odpowiadając na pytanie: Za tyle da się kupić czasem ale np na Steam jeśli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@syjan1212: jeśli chodzi o konta na xbox to, z tego co słyszałem, wszystko działa, włączasz grę na zakupionym profilu, odlaczasz net i przełączasz się na swój profil i na nim grasz i zdobywasz xp itp
Minusy - wylogowuje cię co 4-5h automatycznie, coś za coś.
Bez neta nie urochomisz gry
@Saeglopur zgadzam się ale to też jest w innych branżach, cofanie liczników, ruskie faje i wiele innych Dopóki Janusz będzie miał zarobek a drugi Janusz pozorna oszczędność to takie procedery będą trwać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@syjan1212: Btw. Jak była premiera Red dead redemption 2, konta chodziły po ok 10 zł, na czysto to ok 7 zł, gość na jednym koncie miał ok 100 osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podejrzewam że na innych było więcej .

To że Microsoft jeszcze tego nie zablokował.albo nie ograniczył do 2 slotów jak na PS4 to jest dla mnie nie pojęte.
@syjan1212: Wbijaj do nas :) WymieńGry.pl to serwis umożliwiający bezpłatną wymianę i sprzedaż gier pomiędzy Użytkownikami. Wymieniając się grami z innymi możesz pograć w fajne gierki bez konieczności wydawania każdorazowo 100-200 złotych na nową grę. Piona!