Wpis z mikrobloga

Ciąg dalszy akcji #zbieramnatesle. Wczoraj pytałem, czy wyjątkowo dokupić wcześniej akcje przed ogłoszeniem wyników finansowych, które mają być ogłoszone dzisiaj o 23:30.

Wczoraj decyzji o zakupie nie podjąłem, a szkoda, bowiem wczoraj mogłem dokupić za 255 USD za sztukę, dzisiaj obecnie jest już 265 USD.

68% osób w ankiecie głosowało, bym dokupił przed, 24% głosowało, bym dokupił normalnie na początku miesiąca.

Wahałem się, ostatecznie postanowiłem jednak... DOKUPIĆ teraz. Dokupiłem dwie, w cenie 265.44 USD każda.

Obecnie moje portfolio przedstawia się następująco

# Liczba posiadanych akcji TSLA: 8
# Wartość portfela: 2071,25 USD / 7908,54 PLN
# Średnia cena zakupu akcji: 230,94 USD (już po uwzględnieniu cholernej prowizji)
# Zysk/Strata: 12,66%

# Uzbierałem obecnie ~2,92% Tesli Model Y *


# Do uzbierania zostało 97,08% : 262 091,46 PLN
# By kupić swoją Tesle akcjami po obecnej cenie, musiałbym posiadać: 266,38 akcji

Poprzednie comiesięczne zestawienia:
- 2019-07-03
- 2019-06-05
- 2019-05-24

Ciekaw jesteś jak to się skończy? Dopisz się do listy, jeżeli chcesz być wołany do kolejnych wpisów,
badź zacznij śledzić tag #zbieramnatesle ( ͡ ͜ʖ ͡)

#tesla #samochody #elonmusk #modely #gielda #januszemotoryzacji
anonimowy_programista - Ciąg dalszy akcji #zbieramnatesle. Wczoraj pytałem, czy wyjąt...

źródło: comment_cTspUe7e7WSJAdeocxdcTwrMojyWplY4.jpg

Pobierz
  • 10
zapomniałem dopisać. Rzeczą, która przeważyła, że zdecydowałem się dokupić wcześniej, było zdanie Elona, że jest bardzo duża szansa, że Q2 było rekordowe na wszystkich frontach.

Zobaczymy ile tym razem będzie warta prognoza Elona ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Seeba: kurcze no taką górkę złapać to trzeba mieć talent :) Zlecenie chyba poszło w ostatnich minutach przed zwałą :) no ale takie życie na giełdzie

@anonimowy_programista: no to teraz byle do następnych wyników. Imho odejście Straubela to słaby news więc pewnie teraz będziemy widzieli powolne ale stabilne spadki. Myślę że znowu zobaczymy TSLA poniżej $200. No chyba że w międzyczasie pójdzie jakieś świetne info ale nie wiem co by