Wpis z mikrobloga

Zlecenie przyjęte. Jestem obecnie akcjonariuszem #tesla, więc oficjalnie będę mógł być #!$%@?, jak #elonmusk będzie szalał na Twitterze i np. będzie pluł SEC'owi w twarz ( ͡º ͜ʖ͡º) (co wcześniej mnie jakoś nie ruszało tak bardzo)

Cena zakupu wyniosła mnie 199,80 USD, ale ponieważ mbank podyktował mi 39zł prowizji (zdzierstwo), to wychodzi tak, jakbym kupił akcje za 209,85 USD.

Co do systemu emakler od @mBank, to w porównaniu do systemów udostępnianych przez giełdy #kryptowaluty'owe ... to bardzo mało intuicyjny. Raz wyskoczyła mi informacja o prowizji... a teraz jej już nigdzie nie widzę. Co ciekawe w:

- taryfa oplat i prowizji dm w ramach uslugi emakler
- Taryfa Opłat i Prowizji Domu Maklerskiego mBanku S.A.
tę kwotę wyszukuje mi w sumie tylko tutaj, w tych przykładowych wyliczeniach.

Tym sposobem bardziej będzie się opłacało kupować/sprzedawać po kilka akcji na raz, by prowizja na sztukę była mniejsza.

#zbieramnatesle ↤ tag to śledzenia

Będę informował na bieżąco jakie są moje sumaryczne koszty, gdy będę dokupywał kolejne akcje
anonimowy_programista - Zlecenie przyjęte. Jestem obecnie akcjonariuszem #tesla, więc...

źródło: comment_APXISI537K9LUyCHrK92HarblJPXb3vO.jpg

Pobierz

Pytanie do mireczków. Czy według Ciebie Elon poinstruował kogoś, by ostatnie emaile wyciekły?

  • tak. Powinien mu znowu SEC dowalić 26.1% (12)
  • nie. Po prostu wysłał email do pracowników 21.7% (10)
  • Nie, ale na 100% wiedział, że ten email wycieknie 52.2% (24)

Oddanych głosów: 46

  • 7