Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@morti92 Zasilanie micro USB a w kwestii internetu to modem z kartą SIM jest wbudowany ale należy wykupić transmisję danych (99 zł rocznie)
@kepak: czy ja dobrze to rozumiem?
1.suszarka (mobilny radar drogówka)
2.ciężarówka z lupą - inspekcja transportu drogowego
3.wypadek ?
4.???
5.potwierdź czyjeś zgłoszenie
6.odwołaj czyjeś zgłoszenie

@morti92:
@snwptest: 3. zagrożenie - np zatrzymany pojazd, wypadek - na smartfonie wyskakuje drugie menu i się wybiera czy to wypadek czy zatrzymany pojazd czy coś innego
4. patrol (nieoznakowany) - na smartfonie wybiera się np SKODA czy BMW. Tu pewnie tymi przyciskami dalej się wybiera opcje.
@kepak: spoko. Dzięki.
Zakupiłeś z alledrogo czy jakiejś strony yanosika? te 250 zeta to z przesyłką brutto czy bez przesyłki?
Jak długo już korzystasz i jakie wrażenia? I ostatnie pytanie: gdzie zamontowałeś, nawiewy czy szyba na przyssawkę/taśmę?
@snwptest: Kupiłem używkę na allegro. Normalnie kosztuje 2 razy więcej. W dodatku transmisja danych jest ważna do 03.2020 . Jeszcze nie korzystam, dopiero mi przyszedł
@kokoszlu: Testowałem i dobrze się spisuje. Tak jak na telefonie, ale nie wkurza przy starcie ( yanosik na telefonie zawsze mi się włączał wtedy kiedy nie trzeba).
Dodatkowo można z niego płacić za parkowanie ( niestety usługa kosztuje dodatkowo jakieś 3-5 zł miesięcznie).