Wpis z mikrobloga

@rbbxx: Śmiertelnie mnie przeraziłeś XD No i musiałem napisać, że #!$%@? głupoty, bo każde łagodniejsze stwierdzenie byłoby sporym niedopowiedzeniem. Pozdrawiam Panie "patrzcie jaki jestem dorosły, bo gram w gierki na dorosłej konsoli Xbox!"
  • Odpowiedz
@Ranndolf: Ależ Ty mi teraz zaimponowałeś twardzielu. Nie boisz się przeklinać w necie i pyskować obcym siedząc na kolankach u mamy podczas rodzinnej kolacji. Dozgonny szacun Zygmunt. To nic, że masz metr pięćdziesiąt w kapeluszu i ważysz 48 kg. W necie możesz wszystko, pamiętaj Zygmunt...
  • Odpowiedz
niezbity dowód na brak dobrych gier na Xboxie - z nudów ciekawsze staje się #!$%@? ludzi w internecie dla sportu jak jakiś gimnazjalista xD
  • Odpowiedz
  • 0
@FeC7800: A z czym colega ma konkretnie problem? Nie ma pinionżków na gry a chciałby pograć na Pay$tation? Zrób zrzutkę na Się Pomaga. Coś tam wpłacimy i w końcu pograsz bo ja właśnie pykam w RDR2 a sporo później czeka kilka meczyków LW w Fifce. Pamiętaj przyjacielu, tylko Xbox One X.
  • Odpowiedz
@iAmTS: Chyba Ci w stawach chrupie Stefan ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widziałeś Ty kiedyś Xbox One X poza wystawką w elektromarkecie? Nie sądzę...
  • Odpowiedz
Stwierdziłem fakt, że P$4 jest słabe. To jest fakt.


@rbbxx: Nie. Ty stwierdziłeś jedynie fakt że wyświetla obraz w mniejszej rozdzielczości.
  • Odpowiedz
  • 0
@mayek: Bo jest słabe. Czegoś jeszcze nie rozumiesz? Pytaj, chętnie odpowiem.

Nie w mniejszej rozdzielczości tylko niższej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sporo niższej. W sumie to co robi One X z P$4 prawiePRO można śmiało nazwać pogromem...
  • Odpowiedz