Wpis z mikrobloga

Pomijając już fakt, że najlepiej od razu kupić najmocniejszą konsolę na rynku.


@rbbxx: Najlepszym rozwiązaniem, to kupno ps4 dla ekskluziwów i PCta do reszty gier. Sam kupiłem ps4 ze względy na Bloodborne.
  • Odpowiedz
@rbbxx: Konsola, która wyszła rok po PS4 PRO jest mocniejsza. No kto by pomyślał?
Poczekajmy na nową generację. Poza tym, co z tego, że jest silniejsza, jak nie ma w co na niej grać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@rbbxx: ja #!$%@?, jakim zjebem musiałby być Microsoft, żeby wydać konsolę ROK po Pro i 100$ droższą i żeby była gorsza pod względem wydajności. Równie dobrze Sony może teraz wydać wersje superPro i będzie ona zdecydowanie lepsza od Xbox One X. Czy to będzie wielkie osiągniecie? Nie, technologia staje się lepsza i tańsza, wiec to normalne. Osiągnięciem jest wydawanie gier, które zdobywają lub walczą o miano GOTY i po prostu podobają
  • Odpowiedz
Jak coś to @rbbxx to znany fanboy Xboxa, nie bierzcie jego wypowiedzi serio, to zaślepiony troll.

@flisek94: Zdecyduj się colego. XOX jest mocniejszy od P$4 prawiePRO czy jestem trollem, mojej wypowiedzi nie można brać na serio a obrazek nie wskazuje stanu faktycznego? Wygląda na to, że sam już nie wiesz o czym piszesz...

No i kogo interesuje kiedy została wydana konsola OBECNEJ generacji? Zostań sprzedawcą i tłumacz klientom, że P$4 prawiePRO
  • Odpowiedz
@rbbxx: One X jest lepszy wydajnosciowo, kosztował 500 euro i wydany w 2017 roku (vs 400€ i 2016) to chyba zrozumiałe (dla ogarniętych ludzi). To żaden wyczyn zrobić lepszy hardware od pro za droższe pieniądze i rok później. Nie ma się czym podniecać.
  • Odpowiedz
@rbbxx: jak pokazuje przeszłość, codzienny użytkownik nie patrzy na wydajność konsol, patrzy na to w co może zagrać dlatego Sony sprzedało ok 100 mln PS4, a Microsoft ok 40 mln Xboxów (nawet nie podaje dokładnej liczby, tak mu wstyd). Dalej twierdze, ze nie ma się czym podniecać jeśli chodzi o XOne X.
  • Odpowiedz
@flisek94: Zauważyłem, że w przekazach wyznawców P$4 PRO liczba sprzedanych Xboxów zatrzymała się w miejscu kilka lat temu. 4 lata temu było 40 mln, 3 lata temu też było 40 mln. Dzisiaj też jest 40 mln. Natomiast liczba sprzedanych P$4 PRO stale rośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moje obserwacje wskazują na coś zupełnie innego. Na samym pepperku xboxy one S i X w promkach znikają momentalnie...

Ale
  • Odpowiedz
@rbbxx: podaje informacje, które chodziły po necie, ale coś tak mi się wydaje, ze jakby schodziły te konsole jak świeże bułeczki to by M$ się tym by pochwalił chociaż trochę. No ale wierzymy w ich słowa, że ilość sprzedanych konsol się przecież nie liczy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@mayek: Nooooo Zygmuś. A te gupki wymyślajo z jakimiś rozdzielczościami. Ta z pierwszego P$ w zupełności by wystarczyła... Na co komu tyle pikseluf? Po co to, na co to komu? Albo jeszcze gupki wymyślajo z takimi dużymi tv, kiedy rozmiar i proporcje telewizora marki Rubin są wręcz idealne do rozgrywki.

Ech, dobry fanboj wszystko sobie wytłumaczy i w głowie poukłada, żeby nie burzyć swojego idealnego świata ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
„Ech, dobry fanboj wszystko sobie wytłumaczy i w głowie poukłada, żeby nie burzyć swojego idealnego świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)”

@rbbxx: jak idealnie się złożyło, że to ty to napisałeś ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@flisek94: To jak podajesz a wiesz, że MS od kilku lat nie informuje, to podaj dla xboxa stan z roku takiego i takiego jak już zaczynasz. A nie podajesz aktualne dane dla PS i dane sprzed kilku lat dla xboxa jako dzisiejsze dane. A to podobno moich wpisów nie powinno się brać na serio...
  • Odpowiedz
Ech, dobry fanboj wszystko sobie wytłumaczy i w głowie poukłada, żeby nie burzyć swojego idealnego świata


@rbbxx: Przecież to Ty wzniecasz tu jakieś gównoburze, wrzucasz porównania i podniecasz się że jedna konsola jest lepsza od drugiej. Ja tylko zauważyłem że rozdzielczość nie jest najważniejsza (szczególnie że mało kto ma tv zdolny do jej wyświetlenia).
Niech każdy gra na czym chce. #!$%@? Ci do tego.
  • Odpowiedz
@rbbxx: nie da się podawać innych danych niż te, które podawało EA bo Microsoft tak się wstydzi, ze od 2014 albo 2015 nie podaje. Jakie inne dane mamy w takim razie podawać xD
  • Odpowiedz