Wpis z mikrobloga

@trykas: no faktycznie, pieniądze które ukradł Ci rząd przekazywane są komuś tylko dlatego, że dał dupy, a Ty cieszysz się bo przynajmniej kasa nie idzie na używki tylko na gówniaka xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 49
@malinq Chyba po coś jednak jest ten program, nie wiem czy zauwazasz ale co raz częściej słyszy sie, że zamiast wydawac pieniadze tak jak powinno się to robic to taka #madka woli kupic sobie wódkę i sie #!$%@?, tu chociaż jest przykład dobrego wykorzystania tych pieniędzy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@trykas: to jest obrzydliwe tak samo jak wydawanie na wódę. To że z kradzieży dziecko ma za co jest nie uzasadnia kradzieży. Tfu w konseksencjalizm, wy byście byli komuchami gdyby wam wmówić że to działa.
  • Odpowiedz
ale bóldupicie ( ͡º ͜ʖ͡º) i wkładacie wszystkich do jednego worka. Mi i różowemu zabiera państwo więcej niż te pińcet czy tysiąc czy 2 k miesięcznie, więc jak odda mi chociaż część tych pieniędzy to kogo okradłem?
  • Odpowiedz
@resztynietrzeba: Mówisz o tej 1/3 która nie wyjedzie na zachód? Zresztą o moją emeryturę się nie martw, to co płaciłem w ramach kredytu za mieszkanie teraz sobie odkładam na stare lata
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@resztynietrzeba: gowno bedzie, nawet przy optymistycznym scenariuszu 500+ jest nieopłacalne pod względem pieniędzy na niego wydanych, a pieniędzmi które wytworzą w ramach ZUS w przyszłości ( to przy scenariuszu jak nikt nie wyjedzie )
  • Odpowiedz
@Fronklon: Tak? Czyli ZUS chowa pieniądze z moich składek do skarpety i później mi wypłaci ?:) Żeby mogli komuś coś wypłacić to od muszą od kogoś coś pobrać, kto ma na to zarobić jak nie będzie nowego pokolenia?
  • Odpowiedz