Wpis z mikrobloga

A Tobie jak mija weekend? Do mnie oddano 11 strzałów z ostrej w #warszawa. Ścisłe centrum stolicy i gość pomyka z nabitym kopytem () Ma zarzut usiłowania zabójstwa. U mnie tylko delikatne draśnięcia na ramieniu i nodze.
Wygrałem drugie życie
Na fotce ja w bransoletkach i strzelec wyborowy

Do poczytania:
https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,awantura-w-alejach-jerozolimskich-wyciagnal-bron-i-oddal-kilka-strzalow,296063.html
Sylos - A Tobie jak mija weekend? Do mnie oddano 11 strzałów z ostrej w #warszawa. Śc...

źródło: comment_gSPGYG40mJeigwklnF3arBTKTMWpyrkL.jpg

Pobierz
  • 493
1.Panie Sylwku, przyszedłem do pana osobiście, żeby uścisnąć panu dłoń, bo lotka chcę puścić. Jakiś wysoki stopniemm oficer


@Sylos to takie gusła, że jak się uściśnie komuś szczęśliwemu rękę to samemu też się będzie miało szczęście?
@Sylos: Ziomek, ta klamka to jakas zabawka: pak, gazowka, wiatrowka, mozliwe ze przerobiona. W kazdym razie jakbys dostal z 9mm w ramie to gwarantuje ze rana wygladalaby inaczej i raczej bys nie myslal o braniu odwetu. A tekstami policji o „ostrej amunicji” bym sie nie sugerowal. Dla nich taka akcja to sukces medialny, powod do zwiekszenia budzetu i ograniczenia w prawie o posiadaniu broni (bo przeciez oni musza miec monopol) wiec