Wpis z mikrobloga

A Tobie jak mija weekend? Do mnie oddano 11 strzałów z ostrej w #warszawa. Ścisłe centrum stolicy i gość pomyka z nabitym kopytem () Ma zarzut usiłowania zabójstwa. U mnie tylko delikatne draśnięcia na ramieniu i nodze.
Wygrałem drugie życie
Na fotce ja w bransoletkach i strzelec wyborowy

Do poczytania:
https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,awantura-w-alejach-jerozolimskich-wyciagnal-bron-i-oddal-kilka-strzalow,296063.html
Sylos - A Tobie jak mija weekend? Do mnie oddano 11 strzałów z ostrej w #warszawa. Śc...

źródło: comment_gSPGYG40mJeigwklnF3arBTKTMWpyrkL.jpg

Pobierz
  • 493
@rezik:

A-ALE JAK TO PRZECIEŻ NA BROŃ W POLSCE T-TRZEBA MIEĆ POZWOLENIE.

Chyba raczej

ALE JAGBY MIAU TO BY SIEM OBRONIŁ ODSZCZELAJONC TYPA NA MJEJSCU. PSZECIERZ ŻEBY DOSTADŹ POZWOLENIE NA BROŃ TO JURZ NIE PROBLEM, A WOGULE POWINNI ZLIKWIDOWAĆ WYMÓG POZWOLENIA, ŻEBY KARZDY SIEM BRONIŁ.

Czyli znów sprawdza się zasada z USA - Im więcej broni w społeczeństwie, tym więcej broni właśnie u takich debili, którzy za niepoczęstowanie fajkiem mogą wyciągnąć
Jeśli chodzi o Policję nie mam żadnych zastrzeżeń do ich pracy. Na komendzie wszytko wyglądało na zorganizowane i profesjonalne.


@Sylos: skoro sprawnie uniknąłeś postrzału, i spuszczałeś tamtemu łomot aż cię musieli odciągać, mało kto by tak zareagował, większość by się do końca kuliła gdzieś za autami. Był taki moment dochodzenia że podejrzewali że może to porachunki gangusów, i ty jesteś jednym z nich?
Ziomek, ta klamka to jakas zabawka: pak, gazowka, wiatrowka, mozliwe ze przerobiona. W kazdym razie jakbys dostal z 9mm w ramie to gwarantuje ze rana wygladalaby inaczej i raczej bys nie myslal o braniu odwetu. A tekstami policji o „ostrej amunicji” bym sie nie sugerowal. Dla nich taka akcja to sukces medialny, powod do zwiekszenia budzetu i ograniczenia w prawie o posiadaniu broni (bo przeciez oni musza miec monopol) wiec dziwne ze
@deafpool: myslalem ze to menel spi
@Janusz_Sportu: chyba zbulwersowal sie czyms ale to strasznie dziwne i bez sensu bo zaden przestepca by tak nie ryzykowal niepotrzebnie, nawet gangus wie dokladnie jakie paragrafy i co za ile. gangus by normalnie #!$%@? bo wyrok za to nizszy niz za uzycie broni
tyle ze ten jaki chudy, moze dlatego nie trafil bo reka taka chuda ze mu pewnie ta bron tak latala, no