Wpis z mikrobloga

A Tobie jak mija weekend? Do mnie oddano 11 strzałów z ostrej w #warszawa. Ścisłe centrum stolicy i gość pomyka z nabitym kopytem () Ma zarzut usiłowania zabójstwa. U mnie tylko delikatne draśnięcia na ramieniu i nodze.
Wygrałem drugie życie
Na fotce ja w bransoletkach i strzelec wyborowy

Do poczytania:
https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,awantura-w-alejach-jerozolimskich-wyciagnal-bron-i-oddal-kilka-strzalow,296063.html
Sylos - A Tobie jak mija weekend? Do mnie oddano 11 strzałów z ostrej w #warszawa. Śc...

źródło: comment_gSPGYG40mJeigwklnF3arBTKTMWpyrkL.jpg

Pobierz
  • 493
@Sylos: jak to nie zarzutka, to ja #!$%@?ę, ale te pismaki to mają nieźle nasrane we łbach.
Czemu?
Jak ktoś z WIATRÓWKI strzela do samochodów, to piszą, że STRZELANINA, kogoś draśnie, skórę ledwie pobije i już są "ranni" czy "postrzeleni".
A tu facet wywala magazynek w człowieka i co to jest" Awantura. Bo jeszcze będą musieli potem pisać, że obywatel sam obezwładnił napastnika, a jak to tak, że obywatel broni się
pisales ze bron posiadal nielegalnie. na foto widac przedmiot przypominajacy pelnowymiarowego glocka. czy to normalna bron palna bojowa czy jakas gazowka-hukowiec-przerobka ze slowackiego sklepu internetowego? z jakiej odleglosci padaly strzaly i/lub czy odbywaly sie w ruchu? nie trafic 11 razy to troche podejrzane. twoje obrazenia/otarcia sa wynikiem szamotaniny czy strzalow? jesli strzalow to z jakiej odleglosci padly? jesli to normalny glock to widac ze spust znajduje sie w tylnym polozeniu - jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sylos: Żeby mimo wszystko nie dojbali Ci przekroczenia, #!$%@? że Cię nie prawie nie zabil, będzie że wiedziałeś że wystrzelił wszystko a Ty go zacząłeś napiedalac, ja już i tak nie wieże w sprawiedliwosc ale #!$%@? niech ci z pesudo sprwadliwosci okażą chociaż trochę zrozumienia
Sylos wygląda na oponowanego i spokojnego, więc nie ma o wzburzeniu (o strachu tym bardziej xD). @BigGuy: jaki eksces. Przekroczenie. Przykro mi, ale pewnie dostaniesz zarzuty spowodowania uszczerbku na zdrowiu albo naruszenia netykalności. Przynajmniej będzie można z tego zrović inbę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@temekx: skończ człowieku gaworzyć, bo jak się czyta te bzdety, to żal dupę ściska. Chcesz kogoś zestresować, bo mu zazdrościsz, że ma