Wpis z mikrobloga

Koleżanki z pracy stwierdziły że nie powinien dostać podwyżki w takiej samej kwocie jak wszyscy, bo mam zerowy pit dla młodych xd uznały że skoro podwyżka ma być po 500 zł to mi powinni odliczyć to co dostanę przez zerowy podatek xD i oczywiście tą zaoszczędzoną na mnie kwotę powinno się podzielić na wszystkich

I to mówią kobiety pobierające 500+ xD

#januszebiznesu #pracbaza
  • 53
  • Odpowiedz
Ten naród nie zasługuje na wolność, bo jak dostają jej małą namiastkę, to już wyłazi z nich homo sovieticus


@Arctic_Slav: Wiadomo, że ogólnie wygląda to na obniżkę ale w rzeczywistości jest to podwyżka podatków w jednym miejscu a obniżka w drugim. Czyli zwiększanie nierówności. Ogólny poziom opodatkowania się prawdopodobnie nie zmienia w wyróżniający sposób.
  • Odpowiedz
@milymirek: Ależ oczywiście że zniesienie PITu w ogóle byłoby najmoralniejsze, ale lepszy rydz niż nic.

Bardziej mnie boli przewalanie miliardów, za które moglibyśmy rozwijać infrastrukturę, drogi, elektrownie, badania, a przeżeramy to na bombelki
  • Odpowiedz
@Arctic_Slav: to jest bardzo niepopularna opinia, która głoszona szerzej spotyka się z niezwykłym krzykiem oraz trzaskiem dup ( ͡° ͜ʖ ͡°) żeby nie było, też mam podobny pogląd. Zaskakujące, że Polacy jako naród nie potrafią uszanować i utrzymać swojej wolności, #!$%@? im jak małpom w klatce gdy dostają choćby namiastkę. Gdy się nam, Polakom, zabierze tą wolność, to organizujemy partyzantkę lvl 100 i robimy brawurowe rzeczy, by
  • Odpowiedz
@kryku: zawsze tak #!$%@? jest z babami, zawsze. Pamiętam jak jeszcze w podstawówce dwie #!$%@? rzucały się, że ja i kolega nie możemy dostać 6 z religii za to że jesteśmy ministrantami, bo one to w sztandarze szkoły STOJĄ a my SIEDZIMY.
  • Odpowiedz
@kryku: A one sobie mogą #!$%@? ważne co szef zrobi musi mieć jaja albo po prostu im nie mów że dostałeś jak będziesz odchodzil to się przyznasz
  • Odpowiedz
Zapytaj czy jak skończysz 26 lat to czy wtedy zgodzą się na niższą podwyżkę na rzecz Twojej podwyżki aby zrekompensować Ci obniżkę pensji? :)
  • Odpowiedz
@kryku: maja racje, co jak co, ale ty nie zaslugujesz :(
Zraniles mnie, a tutaj taki maly cytat z gotham
'' Niszczysz wszystko co masz na swojej drodze i zyjesz dalej.. bez smutku.. bez zalu.. jak to robisz? ''
  • Odpowiedz