Wpis z mikrobloga

@Kasahara vs @ChoNoTu - Wyjaśnienie dramy + dowody na to, że jednak miałem rację w TYM wpisie.

Dzisiaj wbiłem na mikro, sprawdzam wiadomości, jedna była od użytkownika @Kasahary . Zaciekawiłem się co mógł do mnie napisać. Na pierwszy rzut oka, spoko zachowanie, pomyślałem, że w sumie to spoko zachowanie, bo się odezwał, miałem mu nawet odpisać, że spoko, czy coś w ten deseń, wchodzę w powiadomienia, a tam wpis, w którym kłamie, rzuca populizmy oraz manipuluje. Każdy kto miał na studbazie zajęcia z kultury słowa albo jakiejś komunikacji społecznej, bądź jakiś podobny przedmiot przyzna mi racje.
Borsuk pierw napisał do mnie, że ja mam część racji i że mu się to nawet należało, a pod wpisem @lisku_chytrusku napisał, że to ja kłamię i że gdyby to było coś sensownego, napisane innym językiem to by mi odpisał.
Kasahara zachowuje się jak typowy polityk przyłapany na kłamstwie, mówi, że to nie on i że inni kradli i to jeszcze więcej.
Fakt, humorystycznie i złośliwie nazwałem go skunksem, ale wszystkie moje zarzuty potwierdziłem argumentami. To fakt, że to były tylko moje słowa, ale jestem pewny, że każdy kto czyta od dłuższego czasu tag przyzna mi przynajmniej w paru moich zarzutach nt osoby borsuka mi rację.
Co do tej czarnej listy, borsuk napisał, że chodzi o moje wpisy typu: Lepa na ryj. To prawda, że ostatnimi czasy może nawet i zbyt często tak pisałem, ale ja na tym koncie jestem na tagu od samego początku (prawie 3 lata) tyle ile jest stażu na siłce wielkiego borsuka. A oprócz tego miałem wcześniej konto, które usunąłem i na którym też się udzielałem na tagu. Wracając do meritum to borsuk zablokował mnie za to, że dwa razy pod jego wpisami napisałem mu, że jest populistą i napisałem też dlaczego. Wpisy moje usunął, a za 2 razem mnie zablokował
W czasie, gdy borsuk był ulańcem i obżerał się czipsami ja chodziłem do technikum w którym spędzałem pół dnia, a wieczorami jeździłem na treningi boksu. Kieruję pytanie do obrońców Kasahary, którzy wychwalają go jak to on schudł:
Kto zasłużył na większy szacunek, ja czyli osoba, która od dziecka miała doczynienia ze sportem, później ze sportem i zdrowym trybem życia, która od ponad 3 lat zmaga się z męczącymi uciskami w klatce piersiowej, a od niedawna też i z depresją o czym pisałem TUTAJ czy osoba, która od 3 lat zaczęła prowadzić zdrowy tryb życia i ma się teraz za alfę i omegę.

Co do osób, które i tak będą się do mnie spinać i bronić borsuka np. poemat, ktorego jeszcze do niedawna serio szanowałem i lubiłem oraz inni ociężali umysłowo to mam was gdzieś, nie odnieśliście się w ogóle do moich argumentów. Jesteście jak moja była dziewoja, z którą nie dało się rozmawiać na argumenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do ciebie @Kasahara masz ponad 30lat, zwietrzyłeś jak robić niezły hajs wykorzystując populizmy oraz kłamiąc. Zresztą dowiedziałeś się o tym na tagu, z tego co pamiętam to głównie (mogę się mylić) @Duzy_Dziki_Zwierz pisał, że tera liczy się konto na insta oraz 'motywacyjne #!$%@?'. Nie lubię cię i nie szanuję za to jak się od jakiegoś czasu zachowujesz. Poza tym powiedz kto ma ciężęj ty, ucieśniony bidulek na redukcji, który nie może się opędzić od manii wpieprzania chałwy, czy ja który w przeciągu dwóch ostatnich lat był z 9 razy hospitalizowany, brał ponad pół roku prednizon i który ma depresję.
Jeszcze na zakończenie, specjalnie dla ciebie @Kasahara 'afera', a właściwie moje wpisy o tobie nie jest wcale o nic, tylko o to, że kłamiesz, rzucasz populizmy oraz manipulujesz.

Dla przykładu jeszcze pokażę wam TEN z którym nie zgadzałem się z opinią @IntruderXXL , ale Intruder wszedł ze mną w polemikę i w pewien sposób doszliśmy do porozumienia. Intrudera bardzo szanuję za wyniki siłowe oraz za to, że robi swoje i nie rzuca populizmów jak borsuk.
#mikrokoksy #silownia #takaprawda #afera #obalamymanipulatora #obalamyklamce #obalamypopuliste
C.....u - @Kasahara vs @ChoNoTu - Wyjaśnienie dramy + dowody na to, że jednak miałem ...

źródło: comment_VupEE9vwMqx5unzEx1S45L47aNYUfpNO.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@ChoNoTu: i już wiem, że #!$%@?. I lecisz na czarno. Nigdy tak nie napisałem, a nawet jeśli, to wyciągnięte z kontekstu. Myślisz, że tylko ty masz ciężko, depresję i inne problemy. niestety nie. Nawet jeśli masz rację w tym co piszesz, to te twoje durne teksty i wysrywy o kępach na ryj tylko #!$%@?ą. Także yebnij sobie sam swoją lepę na ryj i idź gdzie indziej gadać pierdoły i użalać się
  • Odpowiedz
@ChoNoTu: ale o hui Ci chodzi? Bo nic z tych wpisów nie wynika. Dużo nasrane, zero treści.
Nazywasz kogoś kłamcą i populistą, ale nie podajesz żadnych przykładów.

Wygląda jakbyś miał ból dupy, że masz mniejszy fejm, a przecież to Ty byłeś 9 razy hospitalizowany i wszyscy powini Cię po stopach całować.

Ogarnij się!

I jaki #!$%@? populista? https://pl.wikipedia.org/wiki/Populizm
  • Odpowiedz
@ChoNoTu:

Wyciągnąć rękę na zgodę i zostać oplutym :) Twoje wybory ¯\_(ツ)_/¯. Jak masz coś do napisania to załóż jeszcze kilka tematów i chyba można zamknąć wątek
Ja tam życzę więcej uśmiechu i takiego życia, aby było szkoda czasu na wyzywanie innych w internecie
Trudno, najlepszego, mam nadzieję, że kiedyś ochłoniesz i spotkamy się na treningu i knajpie po nim :)
Piątka.
  • Odpowiedz
Wyciągnąć rękę na zgodę i zostać oplutym :) Twoje wybory ¯_(ツ)_/¯.


@Kasahara: na pw napisales do mnie, ze mam racje, a pod wpisem liska, ze wszystko co napisalem jest klamstwem. Kto tu kogo oplul?
  • Odpowiedz
@ChoNoTu:

No tak, bo to podtrzymuje. Masz rację z tym, że czasem powinienem być bardziej stosowany - bo nie zjadłem wszystkich rozumów i są mądrzejsi ode mnie - czy na YT czy na wykopie, a mi na koniec redukcji po prostu bywa cieżko i kierowałem się niepotrzebnie emocjami, zamiast przyjać krytykę. I JA ZA TO PRZEPROSIŁEM jednego z użytkowników osobiście przyznajac się do błędu.

Nie masz racji z 99 % zdań
  • Odpowiedz