Wpis z mikrobloga

@noother: moim skromnym zdaniem to moze byc jakas reakcja alergiczna albo jakis dziwaczny wirus.
przy anginie musi byc przynajmniej stan podgoraczkowy bo to zawsze dosc mocna infekcja bakeryjna i podstawowa strategia organizmu na przezycie jest podkrecenie temperatury ciala. jak masz angine i 35 bez lekow to przykro mi ale dzwon po smieciarke bo to koniec. xD
@orzeszkowakrolowa: właściwie nie wiem czy mam gorączke, bo nie mam termometru - ten brak innych objawów to raczej myślałem o takich widocznych typu kaszel itd. Generalnie jak to jest - kiedy organizm jest w stanie sam się podźwignąć? teoretycznie zawsze? czy są pewne choroby przy których antybiotyk jest jedynym wyjściem
@orzeszkowakrolowa: ogólnie chyba pomyliłaś mnie z opem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a co jeśli musze chodzić do pracy co najmniej do czwartku? może się choroba rozchulać na tyle, że już jej domowo nie okiełznam?

+ kilka jeszcze pytań, bo widzę, że ogarniasz temat - czy jak lekarz zapisuje antybiotyk, a pacjent ma infekcję wirusową to też to może zniwelować dolegliwości? bo w sumie ile razy dostawałem antybiotyk
@noother: kup tantum verde w sprayu. Stosuj co 5 godzin przez 3 dni. Jeżeli po 3 dniach nie będzie poprawy, do lekarza.
Ewidentny stan zapalny. Dokup witaminy. C1000 . 2x dziennie rozpuść w letniej wodzie.
@Pmajewski77: Mi to nie przeszkadza! opowi może być przykro.

a jeszcze jedno - napisałeś, że po 3 dniach jak nie będzie poprawy to do lekarza - jednak ból zaczął się w nocy z piątku na sobotę, także już 4 pełne dni mój stan praktycznie się nie zmienia - ból gardła + lekkie osłabienie i tyle. U lekarza na pewno walną mi antybiotyk - to dlatego mam iść?