Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EINino: jeśli to stan zapalny pod zębem to od biedy możesz iść na pogotowie na Sienkiewicza, mają tam stomatologa. Dadzą receptę na antybiotyk i już po 1 albo 2 dawkach przestanie boleć. Do dentysty i tak będziesz musiał iść ale przynajmniej nie będziesz umierał z bólu.
@EINino: na Sienkiewicza, ewentualnie możesz iść do szpitala który ma oddział stomatologiczny (np. CKD) i tam spróbować na izbie przyjęć (ale nie gwarantuję że się uda). Chociaż kiedyś jak napisałem że zrobiłem podobnie (ale to było w dzień roboczy) to jacyś idioci mnie w komentarzach zjechali, no ale jeśli boli cię tak że nie dasz rady funkcjonować to od tego jest pogotowie, ewentualnie szpital.
@EINino: Jak chodzisz na rzęsach to pewnie ci coś zgniło... miałem tak kilka lat temu, przygotuj się na max 1h snu i umieranie w każdej innej chwili. Ja jak już zasnąłem to potwornie jęczałem, więc spanie z dziewczyną niewskazane ;p. Z ciekawostek kilka godzin po naprawie zęba dostałem gorączki i musiałem zawinąć się w kołdrowy kokon.