Wpis z mikrobloga

@coastbasse: Jak księgowa klepnie to zdecydowanie polecam. Jest niesamowicie ostra - ale ma też wady - jest ze 3 razy większa od tej stałki, 100x cięższa i może wymagać kalibracji. O ile stałkę możesz kupić w ciemno to tego najpierw obejrzyj czy na pewno taka cegła Ci odpowiada.
@sedros: mnie brakuje przestrzeni, dlatego mam jeszcze Sigme 17-55. natomiast na FX jak pisał @crazy_mole sprawdza się świetnie i wydaje mi się, że na FX ta DXowa stałka ma mniejszą winietę niż wspomniana Sigma na DX ( )
@zolwixx: A to ciekawe. Nie spodziewałbym się, tym bardziej, że ta Sigma ma tak szeroką tylną soczewkę, że spodziewałbym się, że to właśnie ona by ewentualnie dała radę na FX. No ale ja mam doświadczenie tylko z DX.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@coastbasse: to ogólnie jak piszesz ta 18-35 1.8 po kalibracji jest sztos. Sam używałem u siostry bo ma ją i jest mega to szklo. Osobiście polecam. Jeżeli coś tańszego a uniwersalnego to 17-50 2.8 ale to ogólnie takie se szkło jest ok i tylko tyle można nim robić jakąś reporterkę ale o jakichś portretach to zapomnij bo nie wyglądają jakoś super pięknie.